Üzülmez “En büyük aday biziz”

8 Mayıs'ta Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde toplanan Bursaspor ilk etap çalışmalarını tamamlarken, teknik direktör İbrahim Üzülmez oyuncularının performansıyla ilgili değerlendirmede bulundu.

Üzülmez, “11 günlük süre içerisinde gayretli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Artık bir an önce biz de maçları oynamak istiyoruz. İnşallah erteleme olmaz. Çünkü oyuncularımız pozitif havayı yakaladı. Enerjili bir şekilde antrenmanlarımız gerçekleşiyor. Amacımız Bursaspor‘u hedeflediğimiz yerlere getirmek. Ama tabii ki bu süreçte oyuncularla da mental açıdan biraz daha fazla uğraşmamız, diyalog kurmamız gerekiyor. İnşallah bunların karşılığını oynayacağımız maçlarda alırız.” diye konuştu.

ÜZERLERİNE DÜŞENİ YAPTILAR

Şampiyonluğun yine en büyük adaylarından biri olduklarını belirten deneyimli teknik adam, “Önümüzdeki haftalarda kamp dönemimiz de olacak. O dönemi de iyi şekilde geçirmemiz gerekiyor. ‘Hani futbolda bir karantina ligi olabilir mi?’ diye söylemler içindeydim. Ama artık bunları da bir kenara bırakacağız. Nasıl ki Bursaspor takımı Kovid-19‘dan önce şampiyonluğun en büyük adaylarından biriydiyse bundan sonraki süreçte de maçlara iddialı bir şekilde hazırlanacaktır. Bu doğrultuda oyuncularımıza da çok teşekkür ediyorum. Çalışmalara 8 Mayıs‘ta başladık. Üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdiler. İnşallah aynı şekilde devam ederiz.” İfadelerini kullandı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

      Bu sene kendimizi süper lige atmsmız şart. Niye biliyormusunuz kardeşlerim seneye süper lig şampiyonu olmak için.çünkü onlar bu futbolcu ödemeleriyle ayakta kalamazlar.Alt yapısı sağlam olan akıllıca transfer yapıp küçülen başarılı olacak.biz bu travmayı bu sene atlattık.seneye burak gibi aötyapıdan katacağımız kardeşlerimşzle çık iş yapacağız.Tek iş yönetimin kasımpaşanın bulduğu gibi ucuz kaliteli yabancı futbolcu bulmasına kalır.gerekirse bu adamların scoutları bile bize alınabilir.bir daha şampiyonluk için süper lige çıkmak şart.

  1. Çok laf dinledik, artık icraat görelim, işimizi yapalım sahada konuşalım bir zahmet. Konuşan değil konuşulan olalım.

    12
    3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu