Üzülmez “Destek bekliyoruz”

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez sabah idmanı öncesinde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Takımın moral olarak çok iyi durumda olduğunu ifade eden İbrahim Üzülmez “Futbolda istikrarı devam ettirmek çok önemli. 3 haftadır alınan sonuçlarla birlikte camiada ve takımda bir özgüven oluştu. Bundan önce yaptıklarımızı bundan sonra daha fazla yapmalıyız. Daha fazla gayret göstermeliyiz. Burada müthiş bir taraftar desteği var. Burası özel ve takımına gönülden bağlı taraftara sahip bir camia, onlara layık olmak için sahada yapmamız gerekenler var. Bizler de bu anlamda elimizden geleni de yapıyoruz. Son 3 haftadır oyuncularımız gayretli şekilde mücadele ediyorlar. Kolay görünse de Eskişehirspor karşılaşması bir zor maç. Agresif genç oyunculardan oluşan bir takım ama biz kalitemizi sahaya yansıtıp bu maçtan üç puanla ayrılmak istiyoruz. Bundan sonraki 4 hafta ligin gidişatını belirleyecek gibi. Oyuncularıma güveniyorum. Traore’nin gelmesi de üretkenlik açısından bize olumlu yansıyacak.” dedi.

DESTEK BEKLİYORUZ

“Herkesten beklentim var. Akhisar deplasmanında ortaya konulan mücadele önemli. Bu 3 hafta birliktelik anlamında yapılanlar önemli. Daha da iyi seri yakalayacağız yeter ki bize destek olunsun. Biz elimizden geleni yapacağımızın sözünü vermiştik. Bütün taraftarımızdan destek bekliyoruz.

Geçen maçta trübünlerde 12-13 bin taraftarımız vardı. Daha fazla taraftarımızın bizi desteklemesi lazım. İyi sonuçlar aldıkça belki 20, belki de Adana Demirspor  maçında 30 bin kişi olacak. Biz onlara inancı aşıladıkça daha fazla gelecekler. Gönülden bağlı bir taraftarımız var. Şehrin ileri gelenlerinin daha fazla desteği gerekiyor.”

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @SoyluBursa yorumuna yanıt olarak

   Adam haklı. Göreve geldiğinden beri hiçtribüne çağırıp destek vermedik bu adama. Ben Es Es maçında 90 dakka Deli İbo Oley diye bağırcam. Moral olsun adama. Destek şart.

   32
   4
 1. bu adamdan hiç beklentim yoktu fakat inanılmaz bir hava yakaladı yiğidi öldür hakkını yeme inşallah herşey daha iyi olur

  40
  2
 2. Sen desteği sonuna kadar hakediyorsun .. maalesef geç kurtulduk şu morinyo yalçından. Zamanında gönderseydik bolu 2 puan b.kesir 2 puan giresun 1 puan menemen 3 puan altay 1 puan alırdık bu puanları morinyo yalçın yüzünden gitti

  16

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu