Üzülmez “Bu gece bir transfer açıklayabiliriz”

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez takımın Side kampında Bursaspor'un Youtube hesabına konuştu.

Bursaspor Medya Sorumlusu BartuKösemsever‘e açıklamalarda bulunan İbrahim Üzülmez gece yarısına kadar bir oyuncunun transferini açıklayabileceklerini ifade ederken “Bugün inşallah bir aksilik olmazsa gece yarısına kadar bir oyuncudan haber bekliyorum. 2-3 günlük bir uğraşımız vardı, bir noktaya getirdik, bugün de olumlu ya da olumsuz haber bekliyoruz. Olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum ama transfer sürecinde imzalar atılmadan neyin ne olacağını bilemezsiniz. Bursaspor’a yakışacak, Bursaspor’u ileriye taşıyacak, Bursaspor taraftarını coşturacak oyuncular transfer etmek istiyoruz. Özellikle üçüncü bölgedeki oyunu oynayabilmek için rakibin kilidini açabilecek oyuncu grubuna ihtiyacımız var. Dolayısıyla bu oyuncular üzerinde yoğunlaşıyoruz, inşallah gece yarısına kadar birini bitiririz. Önümüzde daha zamanımız var ama kafamda belirlediğim birkaç oyuncu var.” dedi.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

    kalvye delıkanları takıma destek olacagınız yerde köstek olmayalım delıkanlıysan takımın arkadasında dur efendım yok 8taslıymıs yok su yok bu yapmayın ALLAH askına süper lige cıkartacak deli ibo , eğtugrul saglanda beşiktaslı ama şampiyon yaptı beşiktasda oynamıs olabilirler ama bursanın ekmeğini yiyorlar ihanet etmezler burda delikanlılık yapacagınıza gidin forma alın da destek olun eski formaları ile gelmeyin stada

    23
    2
    1. @ilyas yorumuna yanıt olarak

     Eski formalar takımın hatırasıdır. Bu takım şampiyonluğunu eski formalardan biriyle kazanmıştır. Eski formalara sırt çevirmek geçmişe sırt çevirmek demektir. Ayrıca bu kulübün artık hemşehricilik, vatandaşçılık veya kulüpçülük gibi numaralara karnı tok olması gerekirken hala eski tas eski hamam devam ediyoruz. Bu şekilde gitsek gitsek anca amatör kümeye gideriz.

     10
     1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

      Arkadaşım troll müsün sen? Sana” eski formalara sırt çevir” mi demiş ada ? “Yeni forma al da kulübe faydan olsun” demiş. Sen Bursastore’dan sezon formanı al; eski formaları da giymeye devam et.
      Her haberin altına da küçümseyici yorumlar yazmayı bırak. Faydalı bir insan olmaya çalış biraz.

      9
      1
  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   aslında bursasporun transfere harcayacak parası yok.
   hocaya ve yönetime kızamıyorum çünkü onlardan istenen transfer ve şampiyonluk.
   diyelim ki şampiyon olduk ve süper lige çıktık. 500 milyon borçla orada nasıl tutunacağız?
   çıkamazsak, yeni bir risk ve yeni bir borç yükü daha.
   bana göre Bursaspor küçülerek büyümek zorunda. bu da en az 5 yıllık bir planlama sonunda gerçekleşir.
   ben başkan olsam,
   a- önce hedefimi belirlerim. bunu taraftar ve medya ile paylaşır, onların da onayını alırım. vermiyorlarsa, zaten işe hiç girmem. bu hedef, kısa vade de ligde kalmak. uzun vadede, kalite tecrübelilerden bir omurga (kaleci, savunma, orta saha ve forvetin göbeği) yapar. diğer mevkileri alt yapı ağırlıklı oyuncularla doldurur, ve 5 yılın sonunda süper lige çıkmaya çalışırım.
   b- sonra bu hedefe uygun geliştirici ve yarışmacı özellikli bir teknik kadro ile anlaşırım.
   c- bu sürede sonuçlar ne olursa olsun teknik ekibin ve takım kadrosunun arkasında dururum.
   bursasporun sorunları, yaşayabilmesi, kalıcı ve büyük başarılar elde edebilmesi öyle sanıldığı gibi 3-5 ayda çözülebilecek türden şeyler değil.
   kimse alınmasın ama dost acı söyler…

   4
   8
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Daha A seçeneğinde battın, B ve C yi çöpe atabilirsin. 500 milyon borç 1. Ligde oynayarak ödenmez. Yayın geliri, taraftar geliri, reklam geliri vb. beklenen miktarların yanından geçemez. Özellikle yayın geliri. Para yoksa kısa vade ve uzun vadede borçlarını ödeyemezsin ve geçmiş olsun, kapıya kilidi vurdun. 5 yıllık plan yeniden kuruşan ya da borcu az olan takımlar için ideal. Genç oynat, parlayınca satma, bekle 5 yıl, üst lige çık. Para olmadan ve bu kadar borçla zor.

    7
    2
 1. Hoca işi biliyor. .Hangi mevkilerde eksik olduğunu iyi tespit etmiş. .. İNŞALLAH her şey istediğimiz gibi gelişir. …. İkinci yarı HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. ..

  43
  6
 2. Yapma böyle şeyler hocam biz heyecanlı bir camiayız. Sabaha kadar uyumadan sayfa yenileriz sonra 🙂 Şaka bir yana nokta transferler yapılacak bence sene başı yapılan hatanın başkan da farkında. Az olacak öz olacak bu sefer diye düşünüyorum.

  5
  1
 3. yüreklere su serpilecekti transferde sular kesik yedi adamaın sucu ne sayın ibrahim hoca sabah oldu transfer acıklanaamadı alışman lazım bursaspor transfer komitesine ama merak etme son dakika transferde emekli olmuşlardan alınır

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu