Üzülmez “Belirsizlik sürecekse ligler iptal olsun!”

Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'e konuşan İbrahim Üzülmez “Önümüzü göremiyoruz. Belirsizlik sürecekse ligler iptal edilsin. Sıhhat her şeyden değerli.” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez “Futbolcularıma salı günü toplanmalarını istedim. Gerçi kadrosu toplasak ne olacak! Önümüzü göremiyoruz. Avrupa’dan her gün yüzlerce vefat haberi alıyoruz. Türkiye liglerinde bu saatten sonra play-off olmaz. Kimse istemez. Virüs artarsa ligler iptal olur. Kadro bir araya gelince tüm futbolcuları sıhhat denetiminden geçireceğiz. Başkanımız Mesut Mestan ile konuşup, gerekli önlemleri aldık. Yetkililer net bir açıklama yapana kadar futbolun ‘F’sini konuşmayalım. İnsan sıhhati her şeyin önündedir. Belirsizlik sürecekse ligler iptal olsun.”

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Hse yorumuna yanıt olarak

   “Ligler iptal olsun” diyor. Tescil edilsin demiyor. Yani bizi 3. olarak çıkartın demiyor. Bana göre de dememeli zaten çünkü çıkmak isteyen bir sürü takımın da emeği var ama geriye sadece 6 maç kalmış, bu durumda liglerin iptalini konuşmakta çok mantıksız, gereksiz. Biraz beklemek ve gelişmeleri izlemek gerek.

   34
   4
   1. @Serkan Bekar yorumuna yanıt olarak

    Aklın yolu birdir akıllı adamın düşünçeleri nekadar mantıklı oynanmamış 6 maç varken ligler tesçilmi edilir siz şu anda 7 ci olsanız bunu kabul edermisiniz.

  2. @Hse yorumuna yanıt olarak

   Sayın arkadaşım iptal olsun diyor.
   Tescil edilsin demiyor.
   Ayrıca eminim ki alt sıralarda bile olsak aynı konuşmayı yapardı.
   Ne diyor önce sıhhat.
   Ne diyoruz.
   Ev de kalalım sağlıklı kalalım.
   Ev de kal Türkiye.

   38
 1. Sağlık her şey den önemli. . Sağlıklı taraftar lar sağlıklı BURSASPOR. . Sağlık lı TÜRKİYE. . Sağlıklı insan oğlu. .. Gerisi teferruat. ..

  22
 2. Sen ne anlatıyorsun İbrahim hoca bu takım lige çıkamazsa seneye iflas eder gerekirse öl ama bu ÇI KA CAK !!!

  14
  36
 3. 50 kere söyledik boluyu yenelim 2.olalım ligler tesçil olacak diye. Bi boluyu yenemedik. Tesçillenirse Ligin ikl 2 sırası çıkar. 3 ila 6 mayıs sonu playoff oynar. Virüsün mayısda biteceği aşikar. 50 kere yazdım onlarca eksilediniz şimdi tesçillenirse 3.yüz diye umut bağlamışsınız. Boluyu yenip 2.olacaktık 2. Bitirecektik bu işi. Mayısda virüs olmaz 1.ligin kuralı ilk 2 direkt 3 ila 6 playof oynar. Mayıs sonunda playof oynarız. Kendi elimizle kendimizi yaktık

  12
  27
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşım kanun,yönetmelik diye birşey var, hangi mantıkla ilk 2 çıkscak6.üst lige 3 takım çıkıyor bu halde ligler böyle tescil edilirse bizde çıkarız 1+1=2..düşme kaldırılır ve takım sayıları artar, yok öyle yok böylesi yok bu işin. Şimdi trabzon şampiyon ilan edilecek mesela6,lig devam etse garantisi varmı bunun yokk..ama yapacak birşey de yok, olağanüstü bir durum var ve buna herkes uyacak.

   12
   1
  2. @fff yorumuna yanıt olarak

   Kardesim maclar oynanamadığı icin ligler tescil edilecek zaten böyle bi ortamda playoffu nasil oynatacaksin playoffu oynatabiliyo olsa zaten kalan 6 haftayi da oynatip ligleri bitirir…

   20
   1
   1. @Oktay yorumuna yanıt olarak

    Virüsün nisan ortası sonu bitebilir zaten 6 hafta var mayısta haftada 2 maç oynatılsa lig biter. Tek umudum avrupanın alacağı karar

    1
    5
 4. Şampiyon takıma Corona’nın avantajları ile süper lige çıkmak yakışmaz ve bu şekilde insanlara da malzeme verilmiş olmaz. Bursaspor’a yakışan, kalan 6 maçta, ya da sadece play-off’lar oynanırsa rakiplerini yenerek süper lige çıkmaktır…

  3
  7
 5. Ligler iptal edilmemeli bu virüs nisan sonuna kadar
  Kontrol altına alınıp haftada 2 maç ve seyircisiz
  Mümkün olan az görevli ile 1 ayda bitirilir.

  3
  6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu