Üzüldüm!

Maçtan evvel 3 puan arzu ettiğimiz maçtı,bunu hayata geçirdik mutluyuz.Rakibin konumu ne olursa olsun biz her maça 3 puan ve iyi futbol için çıkıyoruz.Bugün daha fazla üstün olan taraf bizdik,daha az pozisyon verdik hakettiğimiz puanı aldık.Rakibimizin direncinin düştüğünüde,gollerden sonra gördük,bizimde Çarşamba günü kupa maçımız var,birazda tempoyu düşürmeye çalıştık.Oyuncularımızı tebrik ediyorum.Bugün cezalı olmamamız rağmen;seyircimiz azdı,az olan seyircimizinde katkısı vardı;onlara teşekkür ediyoruz.İnşallah tribünlerin dolu olduğu maçlar izleriz.

 

Özellikle ricam var;ben bu konuya bir daha değinmek istiyorum.Ben kulübün bir çalışanıyım.Kulübün başkanı Sn.Recep Bölükbaşı,dolayısıyla düşüncelerimizi söylediğimiz zaman;aynı duygu içinde davranıyoruz.Başkanımızda bana görev veriyor,bende oyunculara görev veriyorum.Dolayısıyla bir ayrım yapmadan,sanki bir kavgalı hava varmış gibi bir görüntü vardı ona üzüldüm,çünkü maçtan öncede öyle bir hava hissettim;doğru değil.Ben bu kulübün bir bireyiyim,dolayısıyla Başkanımız Bölükbaşı’na gerekli saygıyı göstermeliyiz oda elinden geleni yapıyor.

 

Fenerbahçe'nin Mersin İdman Yurdu kupa maçının ertelendiğinin hatırlatılması üzerine, "Ben şimdi bir şeykonuşmak istemiyorum. Konuşursam yanlış anlaşılıyor. Gençlerbirliği ile kupa maçımız var. İlk kupa maçımızda da onlar bir gün önce oynadı lig maçını, biz bir gün sonra oynadık. İkinci maç da yine aynı oluyor. Bizim de o zaman

Gençlerbirliği maçımız tehir olsun. Bu tür konuşmalar yanlış anlaşılıyor. Ama diyecek bir şey yok, yetkililer ne karar alırsa biz uyacağız" dedi.

Dün Fenerbahçe kafilesine yapılan saldırı hakkında da konuşan Güneş, “  Bu futbolla ilgili değil. İnsani bir olay. Hiçbir kişiye kuruma saldırı olması doğru değil. Kınıyoruz kim yapıyorsa. Ne yapan, ne yapılan da yeni nifak tohumları atmak doğru değil. Yapan kimse sağlıklı olduğunu

düşünmüyorum. Üzüntü verici yani. 3 Temmuz süreci ile bağdaştırılırsa bu olay büyüyebilir. Onun için Trabzonspor ve Fenerbahçe başkanları oturup konuşması lazım. Geçmişe dönük bir hesapları varsa görüşmeleri lazım. Her şeyi konuşup kamuoyuna açıklama yapmaları lazım. Ben bunu 3 Temmuz sürecinde de söylemiştim, şimdi de söylüyorum” dedi.

 

Bursasporluyuz.net

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu