Uyarı “Tesislere gelmeyin!”

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde bugün toplanması gereken Bursasporlu oyunculara bir süre daha tesise gelmemeleri istendi.

Koronavurüs nedeniyle idman yapmayan yeşil-beyazlı oyunculara Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez salgın riskini göz önüne alarak idmanları en az bir hafta daha erteledi.

Oyunculara evden çıkmamaları yönünde yapılan uyarı hatırlatıldı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Ah be kardeşim. .. Şu zorlu günler den geçiyoruz Ülke olarak dünya olarak insan lık olarak. . Oysa senin yazdığın yoruma bak. ..Fifa nın federasyon unun nasıl bir karar alacağı belli değilken ki oynansa bile takımın hala umudu var iken. . Sen ısrarla ibo da ibo diyorsun. .. Ver tazminatı gönder. . Gelsin yenisi 2 hafta sonra onada ver tazminatı onuda gönder. . Dönelim kısır döngü de. . KİMİ İSTİYORSUN KİİMİİİİİİİİ. . KİM GELSİN KİİİİİİİİMMM. .. DERE GEÇİLİRKEN AT DEĞİŞTİRİL İRMİ ??? İNSAN LIK VİRÜS LE UĞRAŞIYOR. . SEN NE İLE UĞRAŞIYORSUN !!!!

   21
   5
 1. İSABET OLMUŞ ORTADA BELİRTİSİZLİK DEVAM EDİYOR NET BİR AÇIKLAMA YOK ŞU ANDA DA OLMAYACAK OKULLAR ÜNİVERSİTELER İLE AÇİL KARARLAR VAR İSE FUTBOL İÇİNDE ALINMALI BENCE

  11
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu