Uyarı “Tesislere gelmeyin!”

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde bugün toplanması gereken Bursasporlu oyunculara bir süre daha tesise gelmemeleri istendi.

Koronavurüs nedeniyle idman yapmayan yeşil-beyazlı oyunculara Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez salgın riskini göz önüne alarak idmanları en az bir hafta daha erteledi.

Oyunculara evden çıkmamaları yönünde yapılan uyarı hatırlatıldı.

9 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Ah be kardeşim. .. Şu zorlu günler den geçiyoruz Ülke olarak dünya olarak insan lık olarak. . Oysa senin yazdığın yoruma bak. ..Fifa nın federasyon unun nasıl bir karar alacağı belli değilken ki oynansa bile takımın hala umudu var iken. . Sen ısrarla ibo da ibo diyorsun. .. Ver tazminatı gönder. . Gelsin yenisi 2 hafta sonra onada ver tazminatı onuda gönder. . Dönelim kısır döngü de. . KİMİ İSTİYORSUN KİİMİİİİİİİİ. . KİM GELSİN KİİİİİİİİMMM. .. DERE GEÇİLİRKEN AT DEĞİŞTİRİL İRMİ ??? İNSAN LIK VİRÜS LE UĞRAŞIYOR. . SEN NE İLE UĞRAŞIYORSUN !!!!

   18
   4
 1. İSABET OLMUŞ ORTADA BELİRTİSİZLİK DEVAM EDİYOR NET BİR AÇIKLAMA YOK ŞU ANDA DA OLMAYACAK OKULLAR ÜNİVERSİTELER İLE AÇİL KARARLAR VAR İSE FUTBOL İÇİNDE ALINMALI BENCE

  9
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı