Utanması gereken futbolcular değil sizlersiniz!

Bursaspor Başkanlığı ve Bursaspor Yönetim Kurulu Üyeliği olarak görev yaptığınız makamın ağırlığını kaldıramadığınız maalesef tüm Bursa spor kamuoyu ve camiasınca hemfikirdir.

Bursaspor Kulübü‘nün haklarını koruyamadınız, aldığınız-almadığınız kararlar ile camiamıza ve camiamızın kültürüne yakışmamaktasınız.

Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı yönetiminin devamıyız diyerek kazanmaya çalıştığınız sempatiyi elinize ve yüzünüze bulaştırdınız.

Bursaspor camiasının geçmiş dönemlerde tüm Türkiye tarafından örnek gösterilen duruşunu, ağırlığını maalesef senesi dolmayan görev sürenizce günden güne erittiğinizi görmekteyiz.

Tüm camia uzun bir süredir beklide tek bir konuda birlik olduk. O da yakışmadığınız görevi bırakma yönünde yapılan çağrılardır.

Kongre tarihini açıklamadığınız her saniyenin Bursaspor’un menfaatine gelişmediği aşikardır. Koltuğun sıcaklığı nedeniyle alamadığınız kararların Bursaspor camiasına negatif etkileri, maalesef artarak sürmektedir ve bu gidişle de sürecektir.

Bursasporlu oyuncuların açıklamalarının tüm Türkiye kamuoyunun göreceği biçimde yaşanması bizleri ayrıca yaralamıştır. Burada utanması gereken Bursasporlu futbolcular değil, sizlersiniz!

Bursaspor Kulübü hiç kimsenin çıkarları için kullanacağı, haksız kazanç sağlayacağı bir kurum değildir.

Bu sezon formanın üzerindeki armasını her şartta namusu ile savunan futbolcu ve teknik ekibin yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz.

Bizler Bursasporluyuz.org olarak Erkan Kamat ve ekibinin istifası ile bitecek kampanyalara tüm gücümüzle destek vereceğimizin bilmenizi isteriz.

Kulüp yönetiminin camianın bu bölünmüşlük döneminde Bursaspor adına gerçekleştirebileceği en büyük icraatın İSTİFA olacağına dair inancımız tamdır.

Tüm Bursaspor camiası ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

Bursasporluyuz.org ekibi…

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Bu adamın böyle Atatürk ile fotolarını vs yayınlamayın – zaten Hakimiyet gazetesi bu olayı 10’cu sırada haber yapmış bu ne diyor bu şehrin dinamikleri için? ne bu felaket astronomik borcu gazetecilik görevi için araştırdılar nede açılan dava takipçileri! yani pusuya yattılar çünkü kendilerinin desteklemedikleri bir aday başa gelebilir düşüncesi var – buda borç 600-700 Milyon TL olmuş bütün kulübün malları yok edilmiş 100’lerce Milyon’luk Temlikler Konulmuş Şampiyon’u kümeye düşürenler tarafından ve tarafsız Bursaspor’un Bursa’nın medyasında bu acı olay 10’cu haber! oda Futbolcuların Feryadı değil onu kenarda köşede yok bile!

   17
  2. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Süper bir Açıklama Anlayana İnsanda biraz Utanma Olur Bu Saatten Sonra O Koltuk Durmanın Hiç Bir Hükmü Yok Kendinizi Daha Fazla Rezil Etmeyin.YÖNETİM İSTİFAAAA

   28
  3. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Futbolcuların sözleri ihbar kabul edilip mali polisin olaya el atması gerekmezmi?Resmen toplanan paralara sahip çıkın deniyor.Erkan Kamat defol git.Sen gidersen belki dışarıdan en azımdan bu çocukların hakedişleri toplanır.Fakat senin olduğun yere bu vakitten sonra ben zırnık vermem.

   29
  4. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş bir baba düşünün evinin elektirk parasını ödemiyor çocuğuna eşine harçlık vermiyor demezlermi sen ne si. kimin babasısın buda o hesap.

   33
   1
 1. Bursaspor’daki Başkan’lar neden istifa etmeyip koltuğa yapışmak isterler nedir bu inat acil istifa bekliyoruz dahada kötüye gitmeden bırakın…

  25
  1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

   Sen de başkan ol bakalım, bırakabiliyon mu o koltuğu. Güç zehirlenmesi oluyo. Gözün bişey görmüyo. Dikeyim taraftarı be yaa diyosun, yoluna devam ediyosun.

   4
   1
 2. Görevini iyi yapmayan kimseler için hep şöyle bir düşüncemiz olmuştur. ‘Koltuğu kirlettikleri için kalkamıyorlar.’ Bence önce o koltuğu temizleyelim, gelen kişi de o temiz koltuğa otursun.

  9
  1
 3. Mevcut Yönetimin Acilen Kongre Kararı Alması Şart, Yeni Sezon Transferlerinin Yapılması İçin Zaman Kazanılması Ve Yeni Gelecek Olan Yönetimi Zor Durumda Bırakmaması Gerekiyor. Kaybedecek Bir Saniyemiz Yok.

 4. Amigo yu yanına alıp sesi kestiler ammma bursaspora bu futbolcular sahip cıktı elini taşın altına koydular 30 senedir bursasporu takip eden biri olarak gecmistede dedim bugünde diyecegim yarında bir düşünelim ali ay ,recep bölükbaşı ve erka körüstan,mesut mestan secimlerini karşılarına ne adaylar cıktı amma hemen devreye girenleri aratın ögrenin bursasporumuzu zor duruma düsürenleri kimler Hayei Yazıci ya fb li dedi sectirmedi kimler Timur Noyanı sectirmedi hemde sponsorluklar hazirken sahte lecoste sponsorluguna inandi birine fb li birine gs li dedi bursali is adamlarini küstürüp sefa surenler kim? Bursasporu seven varsa gercekleri arastirsın adam maaslari ödememis yanında Amigo bu negüzel dünya,,,

  7
  1
 5. Arkadaşlar sevgili Bursasporlar…
  Sadece ve sadece Bursaspor takımında oynamakta olan bu futbolcu kardeşlerimizin maaşlarını ödemeye yönelik, hiç bir klüp yöneticisinin alamayacağı bir biçimde Özel bir yardım kampanyası başlatalım bu çocuklara bizler sahip çıkalım var mısınız ?..

  6
  4
 6. 1 Elektrik borçlarının ödenmemesi ✔
  2 personel maaşlarının ödenmemesi ✔
  3 futbolcu maşşlarının ödenmemesi ✔
  4 transfer tahtasının açılamaması✔
  5 genç oyunculara mukavele attırılamaması ✔
  6 kamatın kös kös oturması ✔
  7 mestana hesap sorulamaması ✔
  evet 8 de 8 yapacak erkan kamat(sitedeki bursa 8 de 8 haberine ithafen yazzılmıştır)

 7. Bursanın mezarını kazan gene burda yaşayan halktır. Taraftarlar, yönetimler el ele içine ettiler. Seneler öncesinden durum belliydi, matematik belliydi ama kafası basmadı kimsenin. Zaten hala şehirdeki her alanda oy tercihlerine bakarak bu gerçeği görebilirsiniz. Bu saatten sonra borçların çevrilme ihtimali yok. Geçmiş olsun.

  4
  1
 8. Futbolcular Ibanlarını versin onlara para yollayalım. Yönetiminin dağıtmasından çok daha daha güvenli bir metod olur.

  3
  1
 9. Boşa kaybedilen seneler,bedavaya uçup giden futbolcular,prestij kayiplari… ya arkadaş rezil olmaya ve kulübü rezil etmeye mi geldiniz??yazık!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu