Utanın!..

Bursaspor’un Bedensel engelli taraftarı Halil Korkmaz olağanüstü genel kurul için Büyükşehir Belediye Stadı’na gelerek hazirun cetveline imzasını attı.

Bu şartlar altında kongreye gelerek imza atan Korkmaz’ı gören diğer üyeler imza atmaya gelmeyen kongre üyelerine tepki gösterdi.

Başkan adayı Erkan Kamat’a da başarı dileğinde bulunan Korkmaz, “Ben bedensel engelli bir üyeyim. Şartlarım zor olsa da kongreye gelerek görevimi yaptım. Keşke çoğunluk sağlansaydı da başkanımızı seçebilseydik. Bursaspor’un kaybedecek bir günü bile yok” dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. kim utancakmış ha 3 yıldır takımı kümeye oynatıp türlü rezilliklerele klübün prestijini yerlebir eden ali aya büyük başkan diye rezahürat yapan o 1060 mı utancak takımın hali artık içler acısı klübün 1gün deği bir saat bile tüketmeye vakti yokken o 1060 mı sabah sıcak yatağından pazar kahvaltılarından feregat edecek hadi canım sizde külüp sahipsiz işte tablo ortada yaşananlar ortada o 703 kişi alnından öpülüp hepsine bursaspor plaketi dağıtılsın….

  60
  4
 2. İstanbul takımlarını tutan şahıslar kongre üyesi, biz gerçek Bursaspor, lular değil. acil bu konuya çözüm bulunmalı. Nasıl kongre üyesi olabiliriz?

  23
  1
 3. Her sene aynı hikaye… Bir gününü bile kaybetmemesi gereken Bursaspor varken, kongre üyeleri! keyfi olarak ikinci tura seçimleri bırakıyorlar. Bu desteği bile veremeyen ve kendi takımını düşünmeyen tüm üyelerin üyeliklerinin iptal olması gerekli.

  1. @Yıldız Teksas yorumuna yanıt olarak

   Teşekkürler kardeşim. Süper ve haklı bir öneri. Ama nerede o disiplinler yaklaşıma sahip insanlar. Biz görmedik. İnşallah gençler bu gibi önerilerin kabul gördüğü günleri yaşar.

 4. Bursaspor sevgisi bu…
  Her ne şartta olursa olsun göreve koşturur gerçek Bursasporluyu…
  Ben de Eskişehir’de yaşayan, Bursalı ve kongre üyesi bir Bursasporlu olarak koştum geldim pazar günü ama nafile…:(((

 5. Nasıl kongre üyesi bunlar Bursa sporu sevmeyen adamın ne işi var belli yükümlülükleri yerine getirmeyenin üyeliği düşsün Koca şehrin vebali üzerlerinde

 6. Katılmayanların çoğunun dizginlerini elinde tutanlar onay vermeden bu zat-ı muhteremler nasıl oy kullanacak? Amaç bursaspora faydalı olmak değil ki. Dizinleri tutanlara yaranmak(Bunun dışında kalanları tenzih ediyorum)

 7. aekadas hep elestiri, heü elestiri. Dogru, gecen sezonlar kötüydü, ama cok Karamell taraftarimiz var. Zorda olsa olumlu bakmaliyiz geleceye.

  Ben hala geschrieben oyuncularimizla bile en az play off a yonariz diye düaünüyorum. Saygilar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu