Uslu’dan kamp değerlendirmesi

Uslu, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde ikinci etap çalışmaları için 7 Temmuz perşembe günü Avusturya'ya gideceklerini bildirdi.

Yeşil-beyazlı kafilenin başkanlığını kendisinin yapacağını belirten Uslu, "Takımımızın tesislerimizde gerçekleştirdiği ilk etap çalışmaları gayet güzel gidiyor. 7 Temmuz Perşembe günü ikinci etap çalışmalarımız için Avusturya'ya gideceğiz. Avusturya kampında tüm eksiklerimizi giderip yeni sezona hazır olarak Bursa'ya dönmeyi istiyoruz" dedi.

Uslu, 14 gün sürecek kampta 4 hazırlık maçı oynayacaklarını vurgulayarak, şöyle konuştu: "Hazırlık maçlarımızı önemli takımlarla yapacağız. Bu doğrultuda ilk maçımızı 10 Temmuz'da Romanya'nın Steau Bükreş, ikinci maçımızı 12 Temmuz'da Hırvatistan'ın Hajdut Split, üçüncü maçımızı 16 Temmuz'da Hollanda'nın güçlü takımı PSV Eindhoven, son maçımızı ise 20 Temmuz'da İngiltere temsilcisi Leiceister City ile yapacağız. Sonrasında ise 21 Temmuz'da Bursa'ya döneceğiz. Güzel bir kamp dönemi geçireceğimize inanıyorum."

 

Ajansspor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu