Uslu, Yazıcı’ya bağlı!

Bursaspor’da 11-19 Ocak’ta yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurulun heyecanı tüm kenti sarmış durumda. Kulisler adeta kaynarken, şu an Timur Noyan dışında resmen adaylığını açıklayan bir isim bulunmuyor. Ancak Noyan’ın karşısında rakip olarak birkaç adayın çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Hayri Yazıcı bu isimlerin başında gelirken, İlhan Uslu ve Erkan Kamat gibi eski yöneticilerin Yazıcı’yı bu konuda zorladıkları biliniyor. 

USLU YAZICI’YA BAĞLI

İlhan Uslu’nun Yazıcı’nın çıkmaması durumunda, tek hareket edebileceği konuşuluyor. Adaylık için ismi geçen Osman Çelik’in ise şuan için geri adım attığı iddia edildi. Çelik’in yaptığı görüşmelerden herhangi bir sonuç alamadığı belirtildi. Bu iki aday dışında Bursa’da birçok kesimin bir oluşum içerisinde olduğu da öğrenildi. Bu oluşumlardan ilki İlhan Parseker üzerinde. 

İSİMLER ÇOĞALIYOR

Parseker’in yine eski yöneticilerin olduğu bir grupla hareket ettiği ve adaylığını açıklayabileceği konuşuluyor. Erkan Körüstan yönetiminde görev yapan Ali Ay’da adaylığı konuşulan isimlerden biri. Geçen kongrede adaylıktan son anda vazgeçen Ali Ay’ın karar aşamasında olduğu belirtildi. Adaylığı düşünen diğer isimlerden biri olan Burhan Vatan ve Burhan Ilgın’ın çıkmasına ise kesin gözüyle bakılıyor. 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu