Ünlü isimlerden Bursaspor çağrısı!

Bursaspor’un 20 Ocak’ta gerçekleşecek olağanüstü seçimli kongre öncesi, katılımın yüksek olması için Bursalı ünlü sanatçılardan davet çağrıları geliyor.

Önümüzdeki saatlerde birçok ünlü ismin daha kongreye davet furyasına katılması bekleniyor.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursa’mızda gerçek Bursaspor’lu ünlü abilerimiz , ablalarımız varken bu çapsızlara video çekip kongreye davet ettirmek hangi sivri zekalının aklına geldi acaba.
  Ben hemen hemen her kongrede Bursalı ünlü abilerimi görüyorum ve bu insanlar Bursa’da yaşıyor.

  7
  3
  1. @GERÇEKÇİ yorumuna yanıt olarak

   Evet. Ben olsam Çaycı Hüseyin’e video çektirir, herkes kongreye gelecek o kadarrr dedirtirdim. Aynı Oben Bensen denen o lavuk gibi

   6
   2
 2. Tam Lahana Turşusu! İki tane parasız aday kol kola girmişler bastonları daha yok 4’cü kademeye kol kola girip indirecekler bizi yani 4000 üyenin tümü katılsa ne eder? 4000 kişi maçlara artık gelmiyor ve ilk kurul yeterli sayı katılmamış diye ertelenmişti yani orada BJK FB GS TS gazeteleri yazarları 100-200 milyar TL borçlarını kamufle etmek için yok prens getiriyormuş yok dünya en fazla golünü atmışlar karşılarında oynadıkları 100 seyircisi olan Pendik İstanbul Karagümrük Başakşehir vs yok 37 yaşında banuçi yok BJK premier lig kralını getiriyormuş vs yani bizim iki duyulmamış sanatçı kongreye katılın demiş haber olurmu adamlar çöreklenmiş devlet malına vergisine tvsine gazetesine biz kimmizki bireyleri dikkate alsın orada hortumcular kol gezerken ve bizim hortumcular mal mülk para futbolcu alıp götürmüş 2 milyar TL borcu bahşiş olarak bırakmışken!

  6
  34
 3. Bu ünlüler hangi takımlı acaba? Peki davet ediyorlar da bu ünlüler kongreye gelecek mi? Bırakın böyle boş vaatleri boş yere uçan kuş tüylerini hepsi İstanbul takımlarını tutuyorlar.

  6
  6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu