Ünitimsah’tan kongre açıklaması

Üniversiteli Bursasporlular Derneği pandemi nedeniyle erteleneceği iddia edilen olağan genel kurul ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Sosyal medyadan yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor camiasına,

Bursaspor Kulübümüzün Olağan Kongre sürecine ilişkin kamuoyunda yer alan bazı haberleri şaşkınlık ve endişe içerisinde takip etmekteyiz.

Bu şaşkınlık ve endişemizin nedeni, daha önce açıklanan tarihlerin halen yönetim kumlu karar defterinde yer almadığı ve pandemi nedeniyle kongrenin yapılamaması iddialarıdır. Bursaspor‘umuzun geleceğine ilişkin zaman mevhumunun bu kadar değerli olduğu ve önem kazandığı bugün, Kamu Yararına Dernek statüsü ve tüzüğüne sahip kulübümüz için gerekliliklerin, ciddiyetle yerine getirilmesi hayati önem taşımaktadır.

Unutulmamalıdır ki, kanunlar çerçevesinde bağlayıcı unsurlara sahip tüzüğümüzün gerekliliklerinin eksiksiz şekilde yerine getirilmesi zaruri bir durumdur. Konu ile ilgili yetki sahibi tüm makam ve kamu mercilerini, belirsiz ve bulanık bir görüntüye sahip bu aşamada göreve davet ediyor, gerekliliklerin yerine getirilmesi için yeterli ortamın sağlanması adına desteklerini önemle rica ediyoruz.

Üniversiteli Bursasporlular Derneği Yönetim Kurulu

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. la texas bu kadar mı bittiniz gidin şu erkana bi görününü adam satıcak çocukları parayı indircek öle gitçek bişeyler yapın bu sefer bari geç kalmayın

 2. Şu ünitimsah zamanında çıkıp bir ali ay için açıklama yapmamıştı. Kalkıp burda şimdi ali ay ile aynı kefede olan adam için açıklama yapıyor bence hiç samimi değil. Ali ay yönetimindeki arkadaşları için mi açıklama yapmamıştı. Sadece merak ediyorum veya neden çıkıp özür dileriz hata yaptık demediler.

  6
  1
  1. @Hasan Ali Aydın yorumuna yanıt olarak

   Adamlar erkan kamata mi aciklama yapmislar ki ali ayi hatirlatiyorsunuz.
   Simdi batu eminin listesinde diye herkes teksasa mi kufur edecek yani. Bu zihniyetle olmaz.
   Kimsenin dikkat etmedigi bir yere vurgu yapmislar. Son paragrafi iyi okuyun.

 3. Artık tam kapanma sonrasına kaldık, kapanma bittikten sonra da minimum bir iki hafta yine sallanır. En artık Haziran ilk haftası kongre yaparız. Adettendir ilk kongrede yeterli çoğunlukta sağlanamaz. Haziran ortası ancak yeni yönetim iş başı yapar. Bu işi Nisan ayı içinde erken kongre kararı alıp yapmak en mantıklısıydı. Ahhhh kamat ahhhhh

 4. Bu işin Sadece gençlerle olmayacağını herkez gördü takımın içinde tecrübeli hatta süperligde oynamış oyuncularımız olmasına rağmen 10.cu sıradayız onlarda gider seneye sadece altyapı ile oynarsak küme düşmeye aday takımların en başında geliriz alt yapı önemli fakat en iyilerine forma vereceksiniz her önüne gelene değil ama durum ortada.

 5. Yav bu maliye veya mali işlere bakan savcı beyler neden bir gram araştırma zahmetine girmezler Bursasporumuzun yöneticilerini , geçmişten bu yana neredeyse bitcoinciler kadar çarpılmışlığı var bu takımın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu