Ünitimsah’ta görev değişimi

2002 yılında kurulan Üniversiteli Bursasporlular Derneği (ÜNİTİMSAH)’nin, 6. Olağan Genel Kurulu yapılırken, 7 senedir başkanlık görevini yürüten Cem Tunçbilek’in yerine oybirliğiyle Tansel Işıkkent seçildi.

Üniversiteli Bursasporlular Derneği’nin yeni yönetim kurulu ve görev dağılımı şu şekilde;

Asil Üyeler Başkan, Tansel Işıkkent, 2. Başkan Cemil Tunçbilek, Genel Sekreter Kadir Tatlıpınar, Temsilciler Meclisi Başkanı Aygün Arslan, Sayman Emrah Ülker, Medya Kurulu Başkanı Alican Topal, Ar-ge Kurulu Başkanı Caner Ercan.

Yedek Üyeler; Berat Sevinçli, İlyas Eryıldız, Tolgahan Üzgün, Aykut İleri, Nizamettin Akbaş, Arif Bigez, Taha Öztürk

Denetleme Kurulu ise Barış Dede, Enes Topçu, Samet Çallı, Mehmet Balabak, Osman Sinkiler ve Orhan Aydın’dan oluştu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu ünitimsah, Ali Ay’dan parayı alıp oyları blok halinde ona veren ve Bursaspor’un sonunu hazırlayan 1060’ın çekirdeği değil mi? Yönetimi değişse noolur bunların? Yeni yönetim, yeni bir 1060 daha sokar Bursaspor’a. Şunların duruşa bak. Bunların neresi üni? Gören de Sedat Peker’in fedaileri sanacak.

    13
    3
  2. Kusura bakmayın ama siz de dahil tribünler bir adım ileri gitmedi.
    Spora ve Bursaspor’a bakış açısı değişmeden, sportif ve kentlilik bilinci gelişmeden tribünler kulübün üzerinde kambur olmakan öteye gitmez.
    Sanırım bu 15-20 yıl sürecek bir süreç işi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu