Umut ve Ramazan…

Umut Nadir ve Razaman Keskin, lig de ilk kez gol sevinci yaşadılar.

Bursaspor adına dün ilklerin maçı da oldu… Daha önce kupada gol atan Umut Nayir, dün de ligde 2 kez rakip fileleri sarsarak, gol sayısını 3’e çıkardı… Genç oyuncu Ramazan Keskin de, A takım formasıyla ilk kez gol sevinci yaşadı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Artık yerli ve alt yapı oyuncularına tamamen yönelmemiz gerekiyor… yönetimler doğru kullansaydı şimdi kasasında para olan tek klüp olacaktık… ama işte beleşe para kazananlar yüzünden bu haldeyiz…

  47
  1. @Krita yorumuna yanıt olarak

   ALT YAPINDAKİ HANGİ TOPÇU ŞUAN AS KADRODA İŞ YAPAR. 1 MAÇ ALT YAPI ADAMLARINI OYNATTI 1461 BİZİ BİTİRDİ. ALT YAPI HOCALARININ DAHA ÇOK FİZİKLİ VE TEKNİK KAPASİTELİ ADAMLAR YETİŞTİRMESİ LAZIM. ŞUANKİLER ÇOK CILIZ. ERTUĞRUL HARİÇ.

 2. İnşaallah bundan sonra da U.NAYIR gollerini atmaya devam eder.Öyle ağzımıza bir parmak bal çalmakla sezon bitemez ve bitmemelidir .
  Ramazan Keskin evladım seni tebrik ederim.Gol vuruşun o kadar usta işi idiki sana o vuruş için topu bırakan arkadaşınıda tebrik ediyorum.Ayağın içi ile gençliğine rağmen sanki 30 yaş üstündeki tecrübeye sahip futbolcu gibi harika vurdun.DEVAMINI DİLİYORUM.
  Burak Kapacak evladım erken oyundan alındın diye asla moralini bozma.Hayatta bunlar olağan şeylerdir.
  Madem bir takım oyunu bu,bu oyunda bazen başrolde bazen yardımcı bazende kenarda durarak sinerji ouşturulur.
  Sizler bizim ve ülkemizin geleceklerisiniz.Asla yeter demeyin ve şımarmayın çoook ama daha çok çalışın başrılı olun,dualarımız sizlere.

  42
  2
 3. Umut Nayir için çok sevindim.Düzgün bir çocuktu,dünkü katkısıyla 1 yıllık kiralama maliyetini karşıladı.Stancunun ihaneti sonrasında devre arasına kadar kalan 4 maç için ümit verdi.Erzurum-Antalya-Göztepe-Malatya maçlarından 10 puan çıkartırız.

  34
 4. Oyuna Yusuftan önce Ramazani al. Al ayın çöp transferi Yusuf ve kebapci Kembo gitmeden sakın transfer filan yapmayin. Bursasporun kurtuluşu Ali ve Yusufun gitmesine bağli

  15
 5. Soner kardeşim sana evet dedim.Ama bir an önce teknik TRAKTÖR pardoon Teknik DİREKTÖR lük diplomanı al ve Ali başkanın karşısına dikil.
  Başkanım her ay 250 000.TL para vereceğim ve şampiyon olduğumuzda da 1 milyon bağışlayacağım de ki seni TEKNİK DİREKTÖR olarak alsın.

  ASLAN SONER,CİVANMERT Kardeşim benim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu