Umut para ve takasla BJK’ya gidiyor

Beşiktaş'ın ısrarla istediği Umut Meraş transferinin sonuçlanmak üzere olduğu öğrenildi.

Siyah beyazlı kulüple Bursaspor arasındaki görüşmelerin sürdüğü ve para ile oyuncu takasının konuşulduğu belirtildi. Başkan Mesut Mestan, Beşiktaş’tan Umut Nayir, Sedat Şahintürk ve Ege Atlam’ı istiyor. Tarafların kısa süre içersinde el sıkışması bekleniyor.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 2m £ + Orkan + Umut olarak teklif verin bunun altına satmak ali ayın titi ve harunu harcaması gibi haraç meraç rakamlar olur.

  11
  3
 2. Hadi hayırlısı bizde bir oynayıpta bukadar getirisi olan bir futbolcuya teşekkürler sağolsun var olsun ,işin acı tarafı ise bizden sandığımız karektersizler ise elini kolunu sallayarak gitmeleri çok ağrıma gidiyor hemde çok

 3. Yılların tecrubesini konusturuyor şampiyon başkann helal olsun şampiyon kadrosunu oluşturan ozamanların futbol sube sorumlusu ve yönetımden ayrılmayan adam gıbı adam koskaca alinuru bile kafalamişş

 4. Kimse kimseyi Düşünecek durumda değil herkez Günü
  Kurtarmanın derdine düşmüş
  Rahmetli Süleyman Demirel derdiki Vada vermedikmi
  Avrupadan isdedilerde Bizmi Vermedik ?

 5. Bahsi geçen oyuncular genç oyuncular. Tek soru işareti bu. Olası gerçekleşme durumunda oyuncular “pişme” dönemlerini umarım böyle kritik bir dönemde olumlu bir biçimde geçirirler.

 6. Süper ligde işimize yaramadı dersek hangi oyuncumuz yaradı derim.Umut hukuk öğrencisi,karakteri düzgün oyuncudur.1.Ligde işimize yararmı yarar.S.Şahintürk ise BALTOK-BALIKESİR de güzel işiler yaptığını gördüm.Ege ise genç oyuncu .
  AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER,diye atasözümüz var.BURSASPOR iyi başkanla geçen yıl en azından ilk beşte olurdu.Maalesef o şahıs başta BURSASPORU sonra da kendini mahvetti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu