Umut Meraş’tan Bursaspor’a 2 milyon TL

Beşiktaş, Umut Meraş ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Yeşil-Beyazlılar bu transferden yüzde 15 pay alacak.

Siyah Beyazlılar, Umut Meraş transferinde sona geldi. Transfer gerçekleşirse Bursaspor yüzde 15 pay alacak. Yeşil-beyazlı kulübün alacağı ücret yaklaşık 2 milyon TL olacak

Beşiktaş‘tan yapılan açıklama şu şekilde:

Kamuyu Aydınlatma Platformu‘nda (KAP) yer alan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Cengiz Umut Meraş‘ın transferi konusunda kendisi ve kulübü Le Havre Athletic Club Football ile görüşmelere başlanmıştır.” denildi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

   Sayın başkan göreve başladığında hepimiz için umut oldu ancak peş peşe birden olumsuz gitmeye başladı, zerre kadar yönetim açısından art niyeti olduğuna inanmam,tanımam etmem bence gözden çıkarılan futbolcu zaten ya kendi gitmeli ki futbolcu olsaydım kendim giderdim,(şu yüzden söylüyorum ) tamam futbol yasası ama bir çok futbol cunun istismarına neden oldu bu yüzden kulüpler bu hale geldi, sene sonuna kadar dert tasicagina hâlâ vakti varken gönderebilir ve yerine bu sefer doğru adamlar alınmalı, bu arada volkanın durumu ne arkadaşlar, şahsen gelsin isterim,o yine bakarsınız şopar lık yapar biz barışırız, kimlere neler yapıldı, bu sefer oda saha dışındada başarılı olursa olur..

   1
   1
  2. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

   Adam kulübü onca sıkıntıdan kurtardı hemen eleştiri yazık bizlerin destek olması lazım arkadaş
   Adam ateşten gömlek giydi teşekkür edeceğinize sürekli vır vır.
   Fatih hocaya da destek verirsek başarı gelir. Bırakalım şu gereksiz konuşmaları takıma destek olalım. Sen ben yok BURSASPOR var.

   6
   8
 1. Dogru transfer kontratları ile yıllar sonra bile para gelebiliyor.klubün saçma salak aracı menajerlerle değilde kendine scoutlar bulup,bunların yardımıyla transferler yapıp,etkili hukukçularla güzel paralar kazanmak çokta zor değil.

  44
  1. @Bsbsbs yorumuna yanıt olarak

   Sayın başkan göndereceğiniz adamları niye aldınız. Bu futbolcuları kim seçti. Bu zararı kim karşılayacak. Bundan sonra da kafaniza veya menajere göre transfer yapacak mısınız. Açıklama bekliyoruz

   23
   2
 2. Birdahaki satıştan pay almanın önemini daha iyi anladım paraya ihtiyacımız olduğu bu dönemlerde ilaç gibi gelecek..

  20

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu