Umut Meraş’a Borussia Möchengladbach talip oldu!

Beşiktaş'ın da ilgilendiği Bursaspor'un sol bek oyuncusu Umut Meraş'a Almanya Ligi takımlarından Borussia Möchengladbach'ın da talip olduğu öne sürüldü.

Borussia Möchengladbach‘ın, Bursaspor ile 2022 yılına kadar sözleşmesi olan Umut Meraş’ı kadrosuna katmak için oyuncunun menajeriyle temasa geçtiği belirtildi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Eğer haber gerçekse aklını kullansın bu 5. Sınıf ligde kalmasın.Ozan kabak gibi,cenk gibi,çağlar gibileri örnek alsin.Volkan gibi Ozan gibi Sercan gibi olmasın sonu inşallah.

  83
  3
  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Süper Lig beşinci sinif diyorsun madem ilk dört sınıfı hangi ligler olusturuyor açıkla da aydinlanalim . Afedersin de senin ben mantığına … Premier league la liga Bundesliga Serie a ve ligue 1 birinci sınıfı oluşturur Avrupa’da onlardan sonra da eredevisie ve süper lig gelir . Ama senin gibi boş beyinler ülkesini küçümsemek için beşinci sınıf da der onuncu sınıf da .

  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş adam fabrikadan halka kumaş satıyor sanki !? Yazıklar olsun nerde bu taraftar !? Ölmüşüz gömenimiz yok ! Toprak atanımız yok !? Şampiyon olmuş takımın kapısına kilit vuruyorlar resmen !

 2. Bjk’a gideceğine Alman ligine gönderin
  3 MİLYON EURO+ %20 PAY isteyin,
  Sakın adamın değerini mundar etmeyin.

  66
  3
 3. Su yalandan ali ayin evine gidenler. Ali ay kulubu satiyor resmen hani nerdesiniz yalandan sekil yaptiniz. Zamaninda batallaya saldirdiniz yaziciyi yuhaladiniz nerdesini maratonun sozcusu konusan belediyede calisan abi… neredesin 1060 kisi kongre bombos. Ali aya zaman kazandirmak istiyorsunuz ki kulubu bosaltsin gorkemin tayfasi unitimsah nerdesiniz

 4. Bu adama biri dur desin takımı düşürdüğü yetmedi bide içini boşaltıyor ayıp ardamarın çatlamış çık de bu takımı ben düşürdm bütün alacağımdan vazgeçtim biraz. Edebin hayan varsa

 5. Umut meraşı 16.5€ ya satın benc e çünkü Umut abi iyi bır oyuncudur.Başkanım oyuncuları 1.3 yada 1.5 değil ya 10.5€ yada 16€ ya satın yoksa bursa spor bitti çünkü bır şükrü cezası var

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu