Umut Meraş transferinden Bursaspor’a…

Fransa’nın Le Havre takımda forma giyen Umut Meraş’ın Trabzonspor'a transfer olması halinde Bursaspor büyük bir kazanç elde edecek.

Fransa’nın Le Havre takımında forma giyen Bursaspor‘un eski futbolcularından Umut Meraş‘ın Trabzonspor’a transfer olacağı iddia ediliyor.

Fransız kulübü, Umut için Trabzonspor‘dan 3 milyon Euro talep ederken, Bursaspor Kulübü bu transferden 450 bin Euro (4 milyon 500 bin TL) kazanç sağlayacak.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   nereden tahmin ediyorlar bilmen lazım biz satarken %15 sonraki satış maddesi koyulduda ondan ve takım en az 3 milyona satmayı planlıyor ve söylentide 3 verildiği zaten ve onun yüzde 15’i kaç oluyor tahmin et bakalım.

   9
   6
   1. @osmangazi92 yorumuna yanıt olarak

    Aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş kardeşim. Yüzde 15. Yüzde 25. Geç bunları. Amaç ne biz taraftarların hayal dünyasında yaşatmak. Ben yemedim ben ce sende yeme kardeşim.

    6
    6
     1. @osmangazi92 yorumuna yanıt olarak

      Kardeşim doğmamış çocuğa don biçmem ben. Senin yazdığını defalarca okudum. Kısaca olmamış bir şey üstüne konuşmam. Umut giderken ( Eğer başka takıma transfer olursa. ) Olursa diyor . Olmuş mu transfer. Hayır. Eee niye o zaman olmamış konu yu tartışıyoruz. Boş hem de bomboş bir konu.

      3
      4
       1. @bursasporlu63 yorumuna yanıt olarak

        Ordu ile gelsen beni başka takımın forumlarına gitmem de tutmam da. Yaşın kaç bilmem ama ben 1974 yılından beri bu takımın peşinden koştum .Ve hala da koşuyorum. İlk ve son takımım BURSASPOR. ÇORBACI.

        2
        5
          1. @osmangazi92 yorumuna yanıt olarak

           Kardeş sana saygım yok. BURSASPOR lu olmana saygım var. Hadi var git işine. Yalancı ve velet kelimelerini sana iade ediyorum. Sen koskoca çorbacı sın.

           2
           2
          1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

           Peki sen Çeki’leri, Baykul’ları faln tanıyon madem. Peki Kaleci Yıldız’ları, Osman Celep’leri, Rial Sallam’ları, Mustafa Altıntaş’ları, stoper Mithat’ı, kaleci Dündar’ı, Cimi İsmail Bavlı’yı, Fuat Bekik’i falan da tanıyon mu? Ben hepsinin ayakkabı numaralarını bile biliyom. Onu napçaz?

          1. @osmangazi92 yorumuna yanıt olarak

           Sen çeki leri baykul ları deli Vahit leri bilirmisin. ? İşte ben o kuşak tan gelmeyim. Doğru o zaman lar yaramaz bir velet tim. Evden kaçıp yayan maçlara girmeye çalışıyordum. Saygısız insan.

           2
           2
          2. @osmangazi92 yorumuna yanıt olarak

           Terbiyemi bozmayacağım. Ben 1974 yılından beri peşinden koşuyorum diye yazdım. Oysa sen bana velet diyorsun. Artık sana diyorum ki velet kelimesi sahibine aittir.

           3
           3
 1. Boluspora ödeyeeceğimiz bedeli ödeyemedik haberleri vardı bir sıra.Eğer öylryse Transfer ypıcaksa gelen paranın bir kısmıyla bonservis bedelini verelim.Kalanıyla da kapandıgı kadar cırtık cep kapatalım

  22
  1
 2. lazlar o parayı vermez. cimri bir klüp 15 e 20 milyon euroya satar ama 2 milyon eurodan yukarı topçu almaz.

  11
  1
 3. inşallah euro 2021 de hem takım hemde umut iyi performans sergilerde daha büyük bir parayay satılır.

  1. @Karacabeyli yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular tüm sehir ,tüm taraftarlar, tüm basın kısacası yüreğinde aklında zerre kadar Bursaspor geçiren hepimiz suçluyu burada yorum yazıp taraftarlik duygusunu bastıran da bende ,siyaaetcisinden simitcisine kadar zafer ,,tuna elmasbahcelisinden ,arabayatagi lisina ozlucelisinden ,bademli sine unitimsah dan hepimiz bursasporluyuz lulara tribün liderlerinden amigoları evet tirbun lideri otobüs basar o kişi ve arkadaşları başkan seçer başkan gönderir merak buyurmayin bir sonraki seçim de kurtuluşu ammigolarda ararız biz şampiyon olduğumuz da her kesim kendi üzerine düşeni en mükemmelini yaptı şimdi ise herkes her işi biliyor yapıyor korkarım bu günler iyi günlerimiz bunun ötesi çok kötü çok bilen teksas da ki abiler yakında ,Emir han hain ,Burak şerefsiz gibi bir çok suçlu bulurlar yazık ki ne yazık asıl suçlu onlar değil biziz sus pus oturup ortaya konan tiyatro yu seyrediyoruz sahi sayın valim devlet olarak Allah aşkına siz el atın yoksa Bursaspor un kurtuluşu Selim Kurtulan a,Duka ya zafer mahalleye kalıp daha da kötü ye gidecek herkes haddini bilmediği için Bursaspor bu durumda tirbun ahalisi ne zaman çıkar as is menfeat için başkan seçiminde etken oldu biz o günden düşüşe geçtik korkarım bu şehirde MM ,EK başkan oldu ise onları tirbun destekledi bakın önümüzde seçim var Bursa nin son kozu adam gibi herkes ya yerini bilecek komadan çıkacağız yada corbaci tarifenin oyuncağı olacak koskoca Bursaspor bakın bu şehirde Cavit bey ,Celal bey ve daha birçok saygın kişi başkan olur yada destek verir taraftar ise destek olur basın gerçekleri yazar menajerlik değil siyasetçi destek olur bakın is sadece para degil

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu