Umut Meraş için transfer teklifi geldi!

Olay Medya Spor Yazarı Erkan Sağlık'ın köşe yazısından alıntıdır.

Hafta içinde menajerler aracılığıyla Umut Meraş için 1,5 milyon Euro’luk bir teklif getirildiğini öğrendik. Daha önce de gündemdeydi… Fransa’dan bir takım…

Bursaspor yönetimi, 1,5 milyon Euro’yu kabul etmeyip, “3 milyon Euro’dan aşağı olmaz” diye cevap vermişler…

Aynı şekilde kaptan Ertuğrul Ersoy… Türkiye ve gurbetten gelebilecek muhtemel teklifler olursa, gitmesi mi uygun olur yoksa kalması mı?

Anlayacağınız, Bursaspor yine devre arasının en hareketli kulüplerinin başında yer alır…

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ertuğrul kalsin bence kaptan çünkü. Umut satilabilir rakam 2 milyon euro ideal bence. Bu haberler dedikodu filanda olabilir. Umutun performansi iyi ama henüz avrupa düzeyinde değil. İnşallah doğrudur

  38
  22
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Ne Ertuğrul iyimi nedoyosin ya ben hayatımda oyun bilgisi pozisyon alma bilgisi bu kadar zayıf paslari çok kötü olan acayip derecede hantal bi futbolcu görmedim.Ertugrula avrupa seviyesinde diyosaniz siz futbol cahilisiniz. Sonra niye avrupaya gidemiyorum. Böyle küçük düşünen cahil taraftarımız var o yüzden. Takımda avrupa kapasitesinde 1.2 oyuncu var diğerleri cop

   9
   74
   1. @EMİRHAN yorumuna yanıt olarak

    Büyük düşünen , kültürlü sayın Emirhan,
    Sözlerime başlamadan önce zatıaliniz iyidir inşallah. Ertuğrul kendisini 1 sene gibi kısa bir zamanda oldukça geliştiren ve senin takımının kaptanı, genç bir oyuncu. Avrupa seviyesi dediğin seviyeyi merak ediyorum? Mesela Lille gibi bir takımda oynayabiliyor mi? yani orası güney avrupa ama senn düşüncen benim gibi bir cahil için çok önemli..

    13
   2. @EMİRHAN yorumuna yanıt olarak

    Kardeş bir zamanlar toros diye biri Ota boka laf atıyordu. O gitti şimdi sen mi geldin. Bursaspor taraftarına cahil diyemez sin. Cahil dediğin taraftar seni tükürüğü ile boğar. Laflarına dikkat et.

    14
    3
  2. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Birader 2 milyon değil 5 milyon Euroya satılsa o paranon Bursasporun kasasına gireceğine derde derman olacağına inanıyormusun? Gerçekten samimiyetle soruyorum.

   14
   1
 2. Bu haberleri kulübün içinden bu Bursa düşmanı olay medyaya kim aktariyorsa hakkımız haram zıkkım olsun.Yonetimimizin olmaması zaten büyük bir dertken bir de bu Bursa düşmanı basınla uğraşıyoruz.

  24
 3. Ali efendi gene bütün takimi satar çöpleri basar takıma merak etmeyin ama bu takımı bozmamısın ve dahada 3 kaliteli topcu istanbul başak şehir nasıl aynı mantalitede devam etsin onlar kadar uzunda sürmez seneye samet hocayla şampiyon oluruz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu