Umut Meraş en iyi transferimiz

Genç savunmacı Umut Meraş performansıyla Samet Aybaba'dan tam puan aldı.

Samet Hoca, sezon başında Boluspor‘dan transfer edilen Umut Meraş‘tan övgüyle bahsetti. Genç savunmacının kısa sürede önemli işler yaptığını belirten deneyimli çalıştırıcı, “Umut bizim bu sezonki en büyük transferimiz. Helal olsun kendisine. Kolay değildir öyle bir alt ligden gelip de oynayabilmek. Kısa sürede önemli bir mesafe katetti. Türk futbolu çok iyi bir futbolcu kazandı. Böyle devam ederse önü açık. Ben kendisinden çok memnunum. Sezon başında çok istediğim bir oyuncuydu. Defalarca telefonla görüştüm. Genel anlamda yaptığımız transferlerden verim aldık. 10 taneden 9’u iyi çıktı” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Umutun formayi almasi güzel ama kendini geliştirmeye devam etmesi gerekiyor. Yusuf gibi parayi bulunca şimarirsa yerinde sayar. Hatta geriye gider. En güzel örnek Zeki çelik

    23
    1. @SCORPİON yorumuna yanıt olarak

      emre taşdemir ve onur atasayar a bak, bir de umut meraş a.kim ben futbolcuyum diyor* Tabi ki emre taşdemir:))) şaka şaka..Onur ve emreyi topla beşle çarp bir umut etmez.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu