Umut için satış payını unutmayın!

Bursaspor, Umut Meraş'ı öyle bir miktara satmalı ki, Boluspor'a vereceği yüzde 20'ı payı mutlaka hesaba katmalı.

Bu dönemin transferdeki gözde isimlerinden biri Umut Meraş oldu. Geçen sezon Bursaspor’un Boluspor’dan renklerine bağladığı ve gösterdiği performansla A Milli Takıma kadar yükselen 23 yaşındaki savunmacı, birçok takımı peşine taktı. Mali anlamda oldukça sıkıntılı bir süreçten geçen Bursaspor’un iyi bir paraya göndermek istediği Umut için özellikle Beşiktaş’ın ısrarcı bir tutum sergilediği biliniyor.

TALİPLERİ FAZLA

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman daha önce 1,5 milyon Euro ve futbolcu önerdiği tecrübeli oyuncuya Galatasaray ve Fransa’nın Lille takımlarının da ilgisi var. Bursaspor’un bu transferde hesaba katması gereken bir durum daha bulunuyor. Yeşil beyazlılar, Umut’u sattığı rakamın yüzde 20’si Boluspor’a ödemek zorunda. Bilindiği gibi kırmızı beyazlı kulüp, Umut’un Bursaspor’a transferi döneminde böyle bir maddeyi sözleşmeye eklettirmişti.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yükselen bir değeri ucuza vermek bizim klübe özgü birşey… en az 4 milyon € gidecek adamları hep satılık muamelesi yaptıran yönetimler bizi çok zarara uğratmıştır… azıcık dik durun

    46
      1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

        Değerli renktaşım Umut şu an A Milli takımda oynuyor, bu kurnazlar ucuza kapatma peşinde ve para gelsinde nasıl gelirse gelsin diyen yönetimden bu haldeyiz… sence bırakırlar mı bu adamı ikinci ligde oynasın !!! Aynı şey Muhammed içinde geçerli, bunlar ucuza bırakır mı bırakır orası ayrı… teşekkürler

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu