Umut için 1 milyon € yetmez!

Bursaspor yönetimi adı Fransa'nın Lille Kulübü ile anılan Umut Meraş konusuna açıklık getirdi

Kulübe genç futbolcu için gelen bir teklifin olmadığını belirten yetkililer, Lille Kulübü‘nün düşündüğü iddia edilen 1 milyon Euro‘luk bonservis bedelini ise yetersiz bulduğunu açıkladı.

Kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, Umut‘un kesinlikle satılmasının düşünülmediğine değinilirken, genç futbolcu hakkında kulübe ulaşmış herhangi bir resmi teklifin olmadığına ve eğer menajerlere gelen bir teklif varsa da bunun kendilerine iletilmediğine dikkat çekildi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Her futbolcu satilir,hatta gunu geldiginde satilmalidir ancaak,daha senin faydalanamadigin,etinden,sutunden,yogurdundan hatta dersinden faydalanamadigin adam asla satilmamalidir ! Durun bakalim yahu ! Adam oynayali kac mac oldu daha ! Ayrica Okan,Ertugrul,Umut,Aytac,Ramazan,Burak,Atanasov vs.bana kalirsa gelecek 2-3 yilin cekirdek kadrosu olusuyor ! Dogru yabanci takviyeleriyle bu takim 2-3 yil sonra Sampiyonluk mucadelesi verir ! Bozmayin ! Bizde taraftar olarak Bozdurtmayalim bu kadroyu !!!

  32
  1
 2. LİLLE’den talep gelmedi.Tamam amma 1 milyon avro yetersiz,sözü doğru pazarlık yöntemi değildir.
  Madem LİLLE talip değil o zamanda şöyle bir açıklama daha stratejik ve pazarlama tekniğine uygun olurdu.
  UMUT SATILIK DEĞİL.
  Talipli olan da derdiki 1 milyon avro hikaye imiş daha fazla bir rakamı teklif etmek gerekir diye düşünürlerdi.

  Kanaatimce herhangi bir genç değerimizin sabırlı olması ve kendilerini daha da tecrübeli ve sözü edilir oyuncu haline getir-ilmesi ile hem kendileri hemde BURSASPORUMUZ için daha kazançlı olur.

  4
  2
 3. Evet, bu kadar ucuza vermeyin, bekleyin biraz daha süperlige alışsın, kendini daha iyi göstersin, 3e 5e veririz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu