Umut – Göztepe mesajlaşması

Umut Nayir eski kulübü Göztepe'nin twitter hesabından bir paylaşımına "Hatıralar sarmış dört bir yanımı" yazdı.

Göztepe Kulübü resmi sosyal medya hesabı twitter‘dan Bursaspor maçının biletlerinin satışa çıktığını duyururken, Umut Nayir ise “Hatıralar sarmış dört bir yanımı” yazdı.

Göztepe ise şimdi Bursaspor forması giyen oyuncunun bu paylaşımına sarı kırmızılı kulübün Süper Lig‘e çıktığı andaki Umut Nayir‘in sevincinin yer aldığı görseli ekleyerek, “Bir yanda yaşanan o güzel günler, bir yanda anılar bir yanda dünler, seni yaşatacak neler var neler bir gün gitsen bile hatıran yeter” şeklinde cevap verdi.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @yazarcizer yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim sözüm sana değil yanlış anlama.Bunlar gerçekten güzel şeyler ama olayın içinde dost göztepe olduğu için güzel denilmesin. gs fb bjk den bir futbolcu geldiğinde eski takımının herhangi bir paylaşımını beğense bile olay yapıyoruz bazen

   32
   1
 1. Devre arası mutlaka
  Stancu , Kembo , John , Joviç , Yusuf , Onur , Emre
  ile HUKUKİ YOLLARDAN vedalaşıp
  kaliteli bir On numara almalıyız
  SAİVETİ GÖNDERİN GİTSİN

  31
  9
  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Ona gönder gitsin, bunu gönder gitsin alacağın muhteşem 10 numara sakatlanınca kimi oynatacaksın? Saivet gibi futbolcun var gitsin diyorsun.

   5
   2
  2. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Kaliteli bir 10 numara artık bulamazsınız o en son Batalla ydi.gunumuz futbolunda tek adam üzerine oynayan bir takım bulamazsın .bizim isteyecegimiz 10 numaradan ziyade dikine oynayabilen Belluchi nin daha iyisi bir 8 numara artık bunlarda forvet arkası olabiliyor.onrmli olan 5 ve 6numaranin da dikine oynayıp oyunu kanatlara yayabilmesi aaa bunların yanısıra kanatlardan takımı ileri çıkarabilecek açık oyuncuları gerek.taraftar olarakta artık yannpas geri pasta oflayip yuhlamak ile olmuyor sadece 10 numara istemek yetmiyor.!!!!

   26
   1. @chiefofficer yorumuna yanıt olarak

    Belluchi’ den daha iyi 8 numara derken? Adam bizden gitti tekrar Arjantin milli takımına seçildi. Belu’ nun yarısı adam bulsak bize yeter. Bir daha ne Batalla gibi adam buluruz nede Belu gibi…

    10
    1. @SUPPORTERS yorumuna yanıt olarak

     Batalla gibi zaten olmaz bu saatten sonra kollektif futbola uymaz hem yok bak takımlara kimde var,bir batalla bir alex bir hagi , genelde 8 numaralar 10 gibi oynatılıyor,,artık 10 numaralı formalar kimseye verilmemeli!!!Belu’nun daha iyisini bulacaksın ki takım gibi takım olasın ,yumuşak futbol bitti artık fiziki olarak güçlü olmalısın,hemde full dolu koşmalısın!!!bu bileşenleri içeren futbolcular bulursan Türkiye ligini sallarsın!!!Amaaaa maalesef para yok be dostum:)

   2. @chiefofficer yorumuna yanıt olarak

    Evet şampiyon oldumuz sene gibi..
    Açıklardan en verimli ve moderen , sonuca giden futbol.
    Samet hocadan bekledim 2010 senin sistemini tekrar gündeme getirmesi.
    Çabucak ve kanatlardan fişek gibi ani
    ve hızlıı rakip alana dağılan futbolu bekliyorum. Tek oyuncuyla değil , üc dört kişiyle hücuma katılan futbolu özledim.

    13
    1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

     o futbolu Samet Hoca da oynatmak istiyor aslında(hatta daha iyisini topa hem sahip olup hem üstünlük sağlamak gibi ) ama elindekiler ile anca bugün künü yapabilir,daha fazlasını almak için para gerekir. Ben bu yönetime sadece bu yanlışlığı mal edemem,Rahmetli ile Ertuğrul’un yanlışlarından bir başladı iş bu zaman geldi.
     Birde para gerekir derken , çok bilen biz taraftarlarında katkı koyması ( şehir’in önde gelenleri siyasetten dolayı pek oralı değiller) gerekir.Birde artık şu homurdanma taraftar profilini bırakıp en azından baskıyı aza indirmeliyiz diye düşünüyorum!!!

     6
     1
 2. Bu kadar islamcıysanız eğer küfür etmeyin alkol almayın islam size bunları mı yapın diyor Atatürk ilke ve inkılaplarını öğrenin demiş ne var ki bunda bu kadar laga luga yapıyorsunuz

  16
  16
  1. @MuratCan yorumuna yanıt olarak

   Murat git başka yerde siyaset yap. İyi alıştınız burda siyaset yapmaya, sayfayı da kınıyorum sürekli siyasi yorumlara ve hakaretlere izin verdiği için

   4
   3
  2. @MuratCan yorumuna yanıt olarak

   Birşey yazmışsın iyide ne demek istediğini anlıyamadım. İslamcı diyorsun alkol diyorsun ilke ve İnkilap diyorsun. Neyin laga lugası arkadaş. Sen ne demek istiyorsun. Daha açık dille anlat bizde anlıyalım.

   11
 3. Vefa lafla olmaz.. İnsan geldiği geçtiği yerleri unutmamalı, kimseyi kırmadan dökmeden hatırlamalı, hatırlatmalı.. Aferin Umut..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu