Umut geri dönüyor!

Başkan Mesut Mestan'ın transfer görüşmesi yapması için izin verdiği tecrübeli savunmacı, yarından itibaren Özlüce'de antrenmanlara çıkabilir.

Bursaspor‘da geleceği en çok merak edilen isimlerin başında Umut Meraş geliyor. Uzun süredir ismi birçok takımla anılan ve özellikle Beşiktaş‘ın radarında olan 23 yaşındaki oyuncuya verilen izin bugün bitiyor. Başkan Mesut Mestan‘ın transfer görüşmesi yapması için 8 Temmuz‘a kadar izin verdiği Umut‘la ilgili herhangi bir somut gelişme yaşanmadığı ifade edildi.

3 OYUNCU İSTEDİK

Umut‘un İstanbul‘da olduğu ve yarın Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ne gelerek antrenmanlara çıkabileceği belirtildi. Beşiktaş‘ın Ali Ay döneminde 13 milyon TL vermeyi kabul ettiği Umut için Mesut Mestan yönetimi farklı bir yol izlemişti. Para ile birlikte Umut Nayir, Sedat Şahintürk ve Ege Atlam‘ı isteyen yeşil-beyazlı yönetim olumlu yanıt alamamıştı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Umut kalsın potansiyelli çocuk Ertuğrul – Okan kocuk -Shehu -satılsın transfer tahtası açılsın yoksa sonumuz çok kötü olabilir şuan makineye bağlı yaşamaya çalışıyoruz gerçekleri kabul edelim bu sene heme süper lige çıkmamız lazım diğer ihtimali düşünmek dahi istemiyorum o yüzden en kötü ihtimalle ilk 6 ya girip Playoff oynayacak bir takım kurmamız lazım.Gerisini taraftar olarak hallederiz.

  35
  1
  1. @Texas yorumuna yanıt olarak

   Tamam abicim. Emrin olur. Aynen iletiyorum yönetime. Akşama bu yönde bir karar alıp sana durumu bildirirler. Peku Sehu’yu bonservisiyle alan çıkmazsa kiralasak da olabilir mi? Kararını acele bildir. Mesut başkan bu konudaki görüşünü bekliyor. Selamlar.

   2
   4
 2. İşin aslını söylemek gerekirse takımda kalsa iyi olur diyebileceğim 4tane oyuncu vardı. Muhammed, Umut Meraş, Aurélien Chedjou ve Abdullahi Shehu. Nedeni ise biz görünen oki PTT.de bile kadro kurmakta zorlanıyoruz. En azından bu 4ismin yanı tecrübeli bikaç isim ve gençlerle desteklense ortaya iş yapabilecek bir kadro çıkarabilirdik. Temmuz ortasına geldik sayılır malum Transfer tahtası başa bela. Bu şehrin suyunu içen 1tane yada birkaç tane zengin babayiğitte çıkmadığıa göre sonumuz hayır olsun.
  **Açık ve net kadronun durumundanda belli, Transfer tahtası açılmaz ise durum vahim, Kiralık olan Chedjou dışında diğer 3ismide kadroda tutabileceğimiz hiç zannetmiyorum.

  17
 3. Bursa’da kaldı bundan sonra biryere gitmez adamlar 2 milyon Euro verdiler 13 milyon TL para şu çıkmazda her işimize yarardi ama bizim taraftarlar beğenmiyor 2 milyon eurocuk mu diyorlar sanki 2 eurodan bahsediyorlar.Turkiyedeki bütün klupler batık bundan sonra kimse o eskiden verilen 8 milyon Eurolari 7 milyon eurolari unutsun tarih oldu

  8
  5
 4. Kubilayın umut nayırdan daha iyi daha maliyetsiz ve gelecek vaadettiği çok açık umut nayır gereksiz. İnş gelmez bi daha.

  6
  22
 5. Bu saatten sonra kalirsada fayda sağlamaz Besiktasla transfer görüşmesi yap klupler anlaşma noktasına gelsin sonra iş bozulsun sonra dön pttde oyna bence psikolojik olar fayda vermez ve çöp olur gider

  5
  6
  1. @Namık kemal yorumuna yanıt olarak

   Bence çifte gider. Çiftin jopunu atar. Tozu dumana katar. Rakiplerin anasını satar. Zaten onun dedeleri tatar. Kızarsa kaşlarını çatar.

 6. Bence Umut da gönderilmeli 2 MİLYON EURO+
  UMUT NAYİR+ ORKAN ÇINAR şeklinde anlaşmaya varılsın,
  Bu 2 isim ya bonservisleri ile gelirler ya da 8taş bırakmazsa
  Umutun sonraki satışından %20 PAY talep edilsin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu