Umut “Bursaspor’da şampiyonluk için mücadele edebilirim”

Yeşil-beyazlılar, adı Beşiktaş ile anılan Umut Meraş'ın transferinin daha fazla sürüncemede kalması durumunda, gelebilecek diğer teklifleri değerlendirmeye hazır.

Umut Meraş ise, yönetime kulübün vereceği karar doğrultusunda hareket edeceğini söyledi. Bursaspor‘un sözleşmeli oyuncusu olan Umut, devam edip, 1. Lig’de Bursaspor‘un şampiyonluk mücadelesine katkı sağlamayı da seçeneklerden bir tanesi olarak kabul ediyor.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sağ bek olsa hemen satalım ama umut ayarında sol bek bulamayiz kalması daha iyi olur ama bjkye 2 milyon euro iyi para üzerine topçuları da alırsak iyi bir ticaret olur

  158
  7
  1. @Kun aguero yorumuna yanıt olarak

   Bence iyi fiyata gitmeli çünkü şuan düşünmemiz gereken sadece mali durum.adamda zaten rol yapıyor kalabilirim falan filan gerçek düşünce si değil ondan gelen parayla 5 tane oyuncu alınır.

   5
   24
  2. @Kun aguero yorumuna yanıt olarak

   gerek yok seni satıp transfer yasağını kaldıracağız.Zaten aziz behiçin 3 de 1 i kadar değilsin, 2 milyon euro çok iyi para senin için.

   6
   34
  3. @Kun aguero yorumuna yanıt olarak

   Maliyetleri yüksek olmasaydı aytaç ve badji de kalabilirdi savaşçı futbolcu da gerek 1. Ligde…Volkan şen erdem gibi topçularda bizde iş yapar özellikle erdem kaç sezondur asist kralıydı ayrıca volkanında eski formunu yakalayıp mesleğine tutunabilmesi için Bursaspor onun için büyük şans bunu başarabilir diye düşünüyorum o kapasite onda var hırslı topçu küskünlüğü bir arafa bırakıp sahip çıkalım şu çocuklara sonuçta 2 kez para kazandırdı da gitti…!

   26
   7
 2. Bu oyuncuyu kaybetmek akil isi degil sen satacaksanda bu sezon satmayacaksin ki sen en kisa zamanda ust lige cikasin. Muhammet, umut kaybedilmemesi gereken adamlar badji de oyleydi ama malesef o gitti bunlari kaybetmeyiz insallah.

  27
  6
 3. Güzel kardeşim sen zaten Bursaspor da personelsin paran ödendiği sürece oynayacaksın seçeneğin yok şunu anla artık 🙂

  10
  36
  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Tabii tabii. Emre Taşdemir’i de hep oynattık.
   ‘Sakatım, oynamıyorum’ derse napıcaksın. Hiçbir şey.
   Adama şampiyonluğa oynayan takımdan teklif gelmiş ona rağmen Bursaspor da oynarım diyor.
   Kadir kıymet bilmek lazım.

   16
   1
 4. Mesut başkan Alper Ademoğlu ile konul yeniden sözleşme imzalat. Bu çocuk geleceğin Pablosu olabilecek yetenekte ve Türk. Uygun fiyatada oynar bu sene pişer seneye çatır çatır Süper Ligde top oynar.

  9
  3
 5. karakterli kaliteli adamlık zaten üst seviyede ne söz soylenir harikasın kardeşim alt yapıdan yetişen bitane bu örnek oluşturacak cıktımı yorum yapmaya gerek bile yok volkanın drumuna düşecek hepsi alt yapı elemanları unutma seni mesut mestan en güzel şekilde ayar ceker iki taraf ta memnun kalır şüpesiz kim ne konuşursa konuşsun biz ne bursasporlu başkanlar gördük kazıklar pas tutmuş cıkmıyor boş lakırtıya karnımız tok

  5
  1
 6. Sevgili Bursasporlular şampiyon olduktan sonra herkesim Bursaspor u ben şampiyon yaptım dedi ve gücü kendinde hissetti Bursaspor a müdahil oldu,şampiyonluk da siyasetçi Bursaspor a hizmet ediyordu ,iş adamı destek verdi,taraftar gerçek desteğini verdi basın derleyici oldu yani herkesim üzerine düşeni yaptı Rahmetli Yazıcı da gücünü kullandı sonra sı malum hepimiz biliyoruz ben yaptım ben yaptım diye herkesim meydanlara çıktı durum ortada taraftar da Bursaspor dan nemalanma pastandan pay alma derdinde olduğu an işde durum budur bakın herkesim kendi görevini yapacak ,taraftar bizzat amigo selim dahil olmak üzere Bursaspor sevdalıları 3n az 30 bin kombine alacak ve bir o kadar da tabiki forma alacak kimse yok beğenmedim yok şu yok bu demeyecek buradan sallamak kolay buyrun meydana yönetim kapı kapı herkesin ayağına gidecek destek için BTSO reklam ve sponsor olacak iş adamı sanayici loca alacak kapı ismi alacak,siyasetçi de hizmet edecek a partili b partili demeden kimse demesin siyaset istemiyoruz diye onlar 3 ayrıcalıklıların yalanı kendilerine geldi mi kol kola gezerler sana bana gelince Bursaspor a siyaset girmesin siyaset hizmet etsin nemalanmasın iç işlerimize karışmasın o kadar neyse bu derin konu basın ise özellikle OG menejerlerin gözü kulağı olmasın Başkan MM futbolcu ile iyi pazarlık yapar akıllıdır o konuda
  bu arada taraftarlar ilk önce taraftar olacak ,başkan ve yönetim gibi davranmayacak yok şu alınsın bu satılsın yok şu hoca iyi ben olsam bu taktik ile oynatırım gibi yok öyle sen ilk önce kombine yi 35 bin yap forma satşı 35 bin olsun sonra konuş

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu