Ümraniyespor’dan Mustafa Er açıklaması

Süper Lig ekibi Bursalı teknik adam Mustafa Er ile anlaşmaya varıldığını resmen açıkladı.

Kulübün açıklaması şöyle;

“Hoş geldin Mustafa Er

Takımımızın yeni teknik direktörü Mustafa Er olmuştur. Hocamıza başarılar diler, camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.”

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tebrikler hocam.Şimdi fesatlığından çatlayan tayfaya yazık ettin!Soyunma odasında topçu tokatlayanları alkışlayanlara sen hep ağır geldin.
  Neyse Lucescunun dediği gibi;
  Atlar Köpekler istedi diye Ölmezmiş!
  Başarılar hocam.

  8
  1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Biz de biliyoruz süper ligde olduğunu ! Süper ligde olması demek süper lig takımı demek anlamına gelmiyor ! İstanbul’ un mahalle takımlarının süper lige nasıl çıkarıldığını çok iyi biliyoruz..! Şimdi o haksızlığın bedelini ödüyorlar ve düşerek ödeyecekler…!

   4
   10
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Gerçekten senin kafanın içinde beyin yerine ne var?Sizin gibi kendini dev aynasında görenler sayesinde 2. ligde düşmemeye oynuyoruz.Küçük gördüğün Ümraniye Süper Ligde ve borçsuz bir takım.Bursaspor çorbacı taraftar ve kendini dev aynasında gören taraftardan kurtulamadığı sürece sürünmeye devam eder.

   10
   1
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Emin adanur borazanciligindan sonra geçmişteki tek şampiyonlukta takılı kalıp gerceklerle yüzleşmeyen troll kitlesinden bir örnek. Günlük yorumculuğu değişmez ismi eser kendini keser rüzgar nereden geçer oradan eser. Eser miktarda da olsa akıl lazım arkadaşa.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu