Ümit Özdağ’dan Bursaspor taraftarına selam

Zafer Partisi Cumhuriyetin 100. Yılı ve Anafartalar Zaferinin yıldönümü etkinlikleri kapsamında Çanakkale ziyareti gerçekleştirdi.

Zafer Partisi Bursa İl Teşkilatı organizasyona yedi otobüs ile katılım gösterdi.

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Bursa’ya özel olarak teşekkürlerini iletirken, Bursaspor taraftarına da mesaj göndermeyi unutmadı. “Bursaspor taraftarına selamlarımı iletiyorum, var olsunlar” ifadelerini kullandı.

Kaynak
Bursadanhabervar.com

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sağol varol Ümit Hocam.Bu Suriyelive Afgan şerefsizleri çok yakında Mudanya’dan denize dökeceğiz inşallah. Hep birlikte. Görsünler bakalım din kardeşini. Mudanya dsahillerinde kadın kıza bulaşıp tüttürdükleri o nargilelerin marpucunu da nerelerine sokacağımızı söylemeyeyim hocam, siz tahmin edersiniz. Bardak taşıyor Hocam.

  9
  2
 2. Adamın hası bu adam kesin iktidar olnalı gerçek vatansever ülkücü çakma ülkücü değil òrnek malüm

  7
  5
 3. Oynak siyasetcilerden bıktık. Söylemleri sert de olsa Türk Milleti nin hakkını gerçekten savunan tek lider. Bursaspor umuzu da dilinden düşürmüyor, saolsun.

  4
  3
 4. Ümit abime bak bee. Çok tehlikeli bi görüntüsü var. Gözlükler mözlükler o biçim. Kafası atınca herkesin kapısına dayanıyo amk. Eski Suç İşleri Bakanı Sülüman’ın kapısına gittiydi bi gün. Sülümaaan, bak geldim aşağıdayım, yiyyosa gel diye üst katlara doğru bağırdıydı kapının ordan. Ama gelen giden olmadı. Kimsenin maça yimedi aşşağı inmeye. Hey koçum Ümit Başkan bee. 2 seneye kalmaz iktidardasın, 3 sene sonra da Türkiye’de bi tane Suriyeli din kardeşi yavuşak kalırsa diksinler.

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu