Umarım Batalla bu maçta oynar!

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, sakat oyuncularıyla ilgili konuştu.

 Le Guen, şunları söyledi: “Sow‘un durumu sorun yaratıyor. Çünkü katkı versin diye getirdik ama durumu itibariyle bunu yapabilecek durumda değil. Pablo Martin Batalla umarım oynayabilir. Hafta başından beri çalışıyor. İlk 11’de oynayabileceğini düşünüyorum. Ama oynamasa da kadroya girecektir. Sow ve Kubilay dışında eksiğimiz yok. Hepsi hazır. Bu konu da benim sistemsel olarak elimi güçlendiriyor” ifadelerini kullandı.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Batalla ve Harun varsa tam kadroyuzdur Hocam.. Takilma olana olmayana cikin ve bu maci alin hem de oyle bir alin ki bizde artik oh be bu sene kabus yok diyelim..Bu sekil cekilmez oluyor..

  56
  14
 2. Hocam takım özellikle deplasmanlarda çok ruhsuz. Bu ruhsuzluğun sinyalini taa birinci devredeki Kayseri maçında vermişlerdi. O zamandan beri aynı sorumsuzluk devam ediyor. Bir de buna Kembo gibi adeta yürüyen bir adam eklenince takım direnci iyice düşüyor. Sahada yüreğiyle oynayacak adamları görmek istiyorum. Kembo ve Badu’nun kesinlikle ilk 11 de olamayı haketmediklerini düşünüyorum.

  42
  14
  1. @Sadece 16 yorumuna yanıt olarak

   Şamil olcaktı bu takımda be. Gitti Kayseriye, ne top oynuyo görüyo musunuz?. Gene yırttırıyo orlarda allahsız. Ruhu olan bir adamdı. Bugün bu takıma gerçekten lazımdı. Yazık oldu çocuğa. Ağlaya ağlaya gitti be.

   4
   3
 3. Ya bu takımda ne var düşünmekten kafayı yicem. Geçen sene futbolcular çöptü birçok mevkide eksik oyuncularımız vardı. Sonra otobüs olayı oldu, 3 tane hoca değişti sistem kalmadı tamam o da eyvallah.
  Bu sene ne var onu anlayabilmiş değilim kime sorsam hoca-başkan-futbolcular arasında gidip geliyor. Şu problem neyse çözün artık.

  13
  11
   1. @osm16 yorumuna yanıt olarak

    Bence oyuncular başkana güvenmiyor. Taraftarla sıkıntı yok, hocadan yana sıkıntı yok, arkadaşlık konusunda sıkıntı yok, geriye ne kalıyor? Geçen sene de bi ton hoca değiştirdik sonuç? Kğme düşmekten son anda kurtulduk. Bu sene de oyuncular aynı kafada, top oynamıyor sorun nerde? Tek seçenek kalıyor o da yönetim.

    6
    4
 4. Sowu katkı yapsın diye değil almış olmak için aldınız maksat taraftar sussun. Adamı tam teşekküllü sağlık kontrolünden geçirseysiniz almazdınız durımu ortada yazık harcanan paralara keşke

  4
  4
 5. Batallasız işimiz çok zor. Yerini doldurmak için şimdiden transfer çalışması yapılmalı. Futbol zekası kadar karakterli de iyi olmalı. Çünkü Pablo gidince kaybımız futbol kadar karakterden de olarak…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu