Uludağ OSB kombine alacak

Bursaspor, Uludağ Organize Sanayi Bölgesi ile loca ve toplu kombine alımı ile ilgili önemli bir işbirliğine imza attı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısına Başkan Ali Ay ve Uludağ OSB Başkanı Yunus Aydın katıldı

Başkan Ali Ay, toplantıda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Uludağ Organize Sanayi Bölgesi ile gerçekleştirdiğimiz önemli bir projeyi sizlerle paylaşmak için bir aradayız. Bildiğiniz gibi geçen sezon toplu kombine alarak kulübümüze destek olan Uludağ Organize Sanayi Bölgesi, bu sezon da desteğine devam ediyor. Loca alarak anlamlı bir destek veren Uludağ OSB, aynı zamanda yine toplu kombine alımıyla Bursaspor’un arkasında güç olmaya devam etti.

Kendilerine öncelikle verdikleri bu destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Uludağ OSB toplu kombine alımını bu sezon bir projeye dönüştürdü. 55. kuruluş yıl dönümümüze özel bir kampanya düzenleyerek, bu projeye Bursa Mobile hattını da entegre ettiler. Bu projenin ayrıntılarını değerli başkan sizlere aktaracak. Kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Uludağ benim de üye olduğum bir OSB. Geçen sene sağ olsunlar katkıları oldu. Bu sene de görüştüğümüzde ilk önce BTSO sonra da ikinci olarak da Uludağ OSB tekrar katkı yapmak için elini taşın altına koydu. Onların bu yaklaşımının diğer OSB’lere de örnek olmasını temenni ediyorum.

Uludağ OSB Başkanı Yunus Aydın ise, “Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da taşın altına elimizi koymaya çalıştık. İnşallah kulübümüzün başarılı olabilmesi için bundan sonra da üstümüze düşen neyse onu yapmak için yönetim olarak her zaman kulübümüzün yanında olmaya çalışacağız. Ayrıca tribünde kadınlarımızın, engellilerin, sevgi evlerindeki çocuklarımızın, Bursa’ya madalya kazandırmış sporcularımızın olması için bu kombinelerden hediye ederek sivil toplumun genelini kucaklayıcı bir konjonktür oluşması için çaba harcayacağız. Sivil toplum örgütlerin, OSB’lerin Bursaspor’umuzun yanında olması gerektiğini düşünüyorum ve yeni sezon öncesi başarılar diliyorum” diye konuştu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Maça gelecek adam bırakın kendisi alsın kombinesini . Bursa firmaları kapı isimlerini , tribün isimlerini , locaları alsınlar , formalara sponsor olsunlar , maç günleri reklam panolarını kiralasınlar , stadyum ofis ve dükkanlarını kiralasınlar ,deplasman maçları masraflarını karşılasınlar . Sizin misyonumuz ve ve vizyonunuz bu değil , olmamalı .

  14
  2
  1. @Tsc yorumuna yanıt olarak

   Neye helal olsun anlamıyorum BURSASPOR 20 bin kombine satamiyacak bir takım mı sence, biraz da şu taraftara kulak verin millet kombine almıyorsa sebebi belli yoksa hersene yalvarirsin birilerine kombine alın diye sonrada tribünler de Bursasporlu hariç herkes var.

   8
   1
 2. Sırf geçen sezon bu saçmalığı yaptığınız için bu sezon kombine almadım hala aynı hatayı başarıymış gibi anlatıyorsunuz,övünüyorsunuz yazıklar olsun !

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu