Uludağ Limonata forma sırt sponsoru oldu

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Bursaspor Kulübü olarak forma reklamlarımızdan daha fazla gelir elde edebilmek için 2021-2022 sezonunda yeni bir proje geliştirdiğimizi daha önce kamuoyuyla paylaşmış, bu proje kapsamında da her hafta forma sırt reklamı için 150 bin TL farklı firma/markalardan forma arkasına reklam almayı kararlaştırdığımızı duyurmuştuk.

Tabii ki bu sebeple yıllardır arkamızda kesintisiz destek olan Uludağ İçecek Türk A.Ş. ile de Uludağ Limonata reklamı için görüştük.

Uludağ Limonata sponsorlu formalarımızın satışı her zaman olduğu gibi bundan sonra da Bursastore mağazalarımızda devam edecek olup, bununla birlikte saha içinde de led reklam vererek bizlere desteklerini sürdürmeye devam edecekler.

Bursaspor‘un menfaatleri her zaman önde gelir düşüncesi ile hareket eden Uludağ İçecek Türk A.Ş. ortaklarına ve yetkililerine teşekkür ederiz.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Taraftar olarak çok ciddi düşük eğitim seviyesine sahibiz.Umarım yapılan bağışlar,sponsorlar olsun herkes daha bilinçli davranır.Giden kişilere kötü söz,küfür etmek gibi tribünlerde küfür,saha olayları gibi taşkınlıklara umarım son verilir.

 2. Bu şehirdeki en kaliteli iş adamlarindansiniz kızıl ailesi otuz yasindayim 4 5 yaşımdan beri maçlara gidiyorum Uludağin sponsor olmadığı bir sezon hatırlamıyorum çok teşekkürler.

 3. teşekkürler kızıl ailesine her zaman destekleriniz ve şehrimizin yanında olduğunuz için bizde uludağ gazoz içmeye devam

 4. Bursa deyince uludağ bir markadır.İlk akla gelir. iyi günde de kötü günde de hep bursasporun yanında olmuştur. Tüm Bursalılar içeçekte ilk tercih Uludağ markası olmalıdır. Bursa deyince Aroma bir markadır. Erikli bir Bursa markasıdır. Tofaş ve Reno Deyince Bursa akla gelmektedir. Bu firmalar merkezleri yurt dışı olduğu için katkıları sınırlı olmaktadır. Bursasporun avrupa liglerinde başarıları olduğunda katkıları da artacaktır. Bursa firması olmasına rağmen yabancılara satılan firmalardan beklenen katkı sağlanamadığı kanaatindeyim. Bu fabrikalar da binlerce insana iş verdiği ayrı bir gerçek.

 5. Şehir dışında yaşıyorum. Uludağ markasından başka içecek içmiyoruz mümkün mertebe. Teşekkürler Uludağ…

  1. @Cücü16 yorumuna yanıt olarak

   Bizler de öyle kardeşim.
   Markette ürünlerin sağına soluna altına bakıp Bursa yazıyor ise alıyoruz.
   Yumurta viyollerine bile bakıyorum.
   Bursa da yaşayan kentlilerimiz bu duyguyu bilemez.
   Sen de plaka 16 gördüğünde tır bile olsa şöyle bir iç geçiriyor mu sun.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu