Uludağ İçecek’e dev misafirler

Frutti Extra Bursaspor Basketbol takımı İnegöl Yenice Mahallesindeki Uludağ İçecek Üretim Tesisleri'ni ziyaret etti.

Uludağ İçecek Üretim Tesisleri‘ne gerçekleşen ziyarette, Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin, yönetim kurulu üyeleri, Genel Menajer Nedim Yücel, Baş Antrenör Tutku Açık, teknik ekip, oyuncular ve basın mensupları yer aldı.

Basketbol takımının isim sponsoru olan Uludağ İçecek‘in üretim tesislerinde Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl konuklarına üretimle ilgili bilgiler verdi.

Tesisleri tanıtan Ömer Kızıl üretim bantlarında konuklarını bilgilendirirken daha sonra fabrika ve ürün tarihçesi ile ilgili konferans salonunda brifing verdi. Brifing sırasında Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erbak da katılım gösterirken konuklar ile birlikte yer alıp oyuncuları selamladı.

Brifingin ardından Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin ile Genel Menajer  Nedim Yücel, ev sahibi olan Mehmet Erbak ve Ömer Kızıl‘a bu sezon Avrupa kupasında oynayacakları oyuncuların imzaladığı EuroCup topu hediye etti.

Uludağ İçecek Tesislerine yapılan ziyaretin ardından Uludağ Kebapçısı tarafından misafirler için hazırlanan özel yemekte buluşuldu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bravo Uludağ her daim futbol kulübümüzün
  Yanında oldun basketbol takımımızla ise
  Yapmış oldugunuz güç birligi cuk diye oturdu
  Darısı futbol takımımıza böyle kurumsal
  Firmalarla ortaklık yapma zamanı geldi

  7
  1
  1. @Kenny Miller yorumuna yanıt olarak

   arkadaşlar aramızda ads li esekler karışıp yorum yapıyorlar dikkat edin o kişilere kanmayın verin eksiyi ayrica sayfa yöneticisi böyle hep olumsuz yorum atan kişileri engelleyin

 2. Uludağ ailesine teşekkür ediyoruz. Katkı sunuyorlar her sene. Yalnız Frutti Ekstra’nın Bursaspor bünyesinden çıkarılması kulübe zarar oldu. Madem kulübün basketbolunu özelleştireceksin, bu kulübü bir yerlere getiren Bursaspora satış bedeli verilmeliydi. Sen hazır basketbol şubesini üstelik Avrupa’ya giderken bedava kulüpten koparamazsın. Bu kulübün değerlerini bu zor günde alamazsın. Bedelini ödemen gerekliydi. 5-10 milyon arası

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu