Uludağ Basket’in yeni Başkanı Aşkın Değirmenci

Bursa’nın İNG Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve EuroCup Woman temsilcisi Uludağ Basket’in yeni ortağı ve başkanı Aşkın Değirmenci oldu.

Bursa Uludağ Basketbol’da kan değişimi yaşandı. Akademik Kolej’de düzenlenen lansmanda Baş Antrenör İzzat İsmail, oyuncular İpek Garip ve Efsun Çelik, kulüp menajeri Mehmet Aklan, kulüp eski başkanı Berk Aladağ ve çok sayıda davetli katıldı. Bursalı iş insanı ve spor yöneticisi Aşkın Değirmenci kulübün hisselerinin %50’sini alarak hem Bursa Basketbolunayatırım yaptı, hem de kulübün yeni başkanı oldu.

HER ZAMAN YANINDAYIZ

Kulübün eski başkanı Berk Aladağ ADR Güvenlik forma göğüs sponsorluğu lansmanında konuşmasına “Aşkın Değirmenci ile geçtiğimiz yıl tanıştık. Kendisi güvenlik sponsorumuz olarak bizlere destek olmuştur. Daha sonrasında bu sene önce forma göğüs sponsorluğu anlamında anlaştık daha sonrasında ise bugün toplanmamıza değer katan bir gelişme daha yaşandı. Kendisi kulübümüzün %50 hisselerini alarak aramıza katıldı. Bizlerde yönetim kurulunda ki arkadaşlarımızla karar alarak kendisini yeni başkanımız olarak belirledik. Bursa’ya değer katmaya çalışan kulübümüzün ilerlemesinde yeni soluk getiren Aşkın Değirmenci’ye teşekkür ederiz. Bizlerde her zaman yanındayız” dedi.

DAHA GÜZEL GÜNLERE

Konuşmasına teşekkür ederek başlayan Değirmenci “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Konuşmama başlamadan önce her zaman destekleriyle yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a, Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Dinçer’e, Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin’e, Yıldırım Belediye Başkanımız Oktay Yılmaz’a, Yıldırım Belediye Başkan Vekili Selim Yolgeçen’e, Nilüfer Belediye Başkanımız Turgay Erdem’e Kulübümüz eski başkanı Berk Aladağ ve gece, gündüz çalışarak her zaman desteğini hissettiğim yol arkadaşlarıma ve başta Fatih Akkuş’a teşekkür ederim. Bizler bu yatırımı yaparken aklımızda olan tek şey Bursaspor gibi bu şehri her alanda temsil edebilmek ve özellikle Avrupa kupalarında başarılar elde edip, Kadın Basketbolunda da Bursa’nın varlığını hissettirmektir. Sizlerin de desteğiyle bunu başaracağız” dedi.

YENİ SPONSOR ADR GÜVENLİK

Uludağ Basket’in bu sezon forma göğüs sponsoru ise ADR Güvenlik oldu. Bu sezon her alanda destek toplayan Uludağ Basket, yeni yönetim kurulunu da önümüzde ki günlerde basına tanıtacak.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu