UEFA Avrupa Lig’inde başarılı olmak istiyoruz

İbrahim Öztürk, yeni sezon hazırlıklarını Özlüce Tesisleri’nde sürdüren yeşil-beyazlı ekibin akşam antrenmanı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

2011–2012 sezonunun Türk futbolu ve Bursaspor için hayırlı olması temennisinde bulunan İbrahim, “Antrenmanlara başladık. 25 Haziran’dan bu yana çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bu seneki hedefimiz; UEFA Avrupa gruplarına kalmak, gruplarda başarılı olmak."

 

"Biz artık hedeflere oynayan bir takımız." diyen Öztürk, "Her sene olduğu gibi sene de hedeflerimiz doğrultusunda çalışıp sezonu da en kötü ihtimalle ilk üç içerisinde bitirmek istiyoruz.” diye konuştu.

Takıma yeni katılan arkadaşlarının uyum sorununu kısa sürede atlatacağını ümit ettiğini dile getiren başarılı savunma oyuncusu, “Takımdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Onların yerine yenileri geldi. Umuyorum ki yeni gelenlerde uyum sorunlarını en kısa zaman da aşıp takıma adapte olurlar. İyi bir başlangıç yapacağımıza inanıyorum.” diye konuştu

 

Stargundem

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu