Üçü bir arada!

Bursaspor’un altyapısından yetişen üç oyuncu milli takım kampında poz verdi.

08-16 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan 5. İslami Dayanışma Oyunlarına katılacak U23 Milli Takımımızın aday kadrosunda bulunan Ataberk Dadakdeniz, İsmail Çokçalış ve Tuğbey Akgün bir arada poz verdi.

Üç oyuncu da Bursaspor altyapısından yetişmelerine rağmen aidiyet göstermeyen isimler arasında yer alıyor.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Sessizlik yorumuna yanıt olarak

   bu haber ile 23 yaş milli takımda olduklarını öğrendik.
   ancak şu an hangi takımda oynadıklarını ve oynuyorlarsa takımlarında ne kadar süre alıyorlar bilen var mı?
   ya da bunu ülke ve bursa da kaç futbolsever biliyor?

   sonuçta olan en başta kendilerine, sırasıyla kulüplerine ve ülke futboluna oluyor. futbolcu mezarlıkları ”olmadan ölenler!” ile dolup taşıyor.

   kulüp olarak beklentileri yükseltmez, ayaklarımızı yorganımıza göre uzatmaz, bu çocuklara yeterli süreleri vermez, gereken sözleşmeleri yapmaz, sevgi ve güveni vermez, harçlık seviyesindeki alacaklarını ödemez.
   taraftarlar olarak da iki pas hatalarında ıslığa yuhaya, hakarete başlamaz, hain ilan etmez, sabır göstermezsek bu çocukların ne kulüp sevgileri artar, ne aidiyetleri gelişir.
   ve şimdilerde olduğu gibi ”celladına aşıklar!” misali kaçar giderler…

   3
   2
   1. @GLAUBER yorumuna yanıt olarak

    Bizi ilgilendiren bir durum değil.Onlar kendilerini yetistirenlere ihanet edip gittiler.Bi bu tür vefasızlarla muhatap olmayız.

    3
    1
 1. bu haberin amacı bu elemanlara sövdürmekse başarılı bir haber… Onun dışında her şey futbol değildir, önce aileye sonra seni yetiştirip bugünlere gelmende faydası olan ustana, kulübüne vefa örneği göstermezsem gün gelir o insanları , kulüpleri, şirketleri mumla ararsın… şu 3’lünün en fazla 2-3 senesi var , sonrasında orta derece paralara Anadolunun küçük ve hedefsiz kulüplerinde oynarlar ve kariyerlerinin zirvelerini görürler! Hepsi belli bir dönem kadar oynayabilecekler ama kulübün tarihinde , şehrin gönlünde ve taraftarın kalbinde zerre kadar yer alamayacaklar….

  17
  3
  1. @GLAUBER yorumuna yanıt olarak

   Glauber, eğer Türk olsaydın Tolunay Hoca bu yorumdan sonra seni bile Milli takıma alırdı ama, malesef gevursun. Hadi git kendi milli takımına. Bak hâla duruyo. Lan yürü gitt.

 2. helal olsun gençler sizlerle gurur duyuyorum ne olduğu belli olmayan yabancı futbolculara alkış tutup size küfür edenler utansın rabbim sakatlık vermesin geleceğinizi iyi planlayın ismini bile söyleyemedikleri yabancıları size tercih edenlerin sonu bak ne oldu üçünüzde gittiğiniz yerde bursa kentini en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum

  4
  20
  1. @isyan yorumuna yanıt olarak

   İsyan ne içtin olum sen? Ali Tay ve Emin Dadanur için de birkaç güzelleme yazaydın bâri amk, hazır elin değmişken.

   1
   2
 3. Sınav kağıdı dolu görünsün diye bir gün bende biyoloji dersinde din kültürü ile ilgili şeyler yazmıştım Allah’ın hikmetinden sual olunmaz falan.Adminde haber olsun torba dolsun hesabı.

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu