UÇK’ya borcumuz 11 milyon…

Başkan Ali Ay, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu dosyaları hakkında konuştu.

Ali Ay‘ın açıklaması şöyle:

Az evvel UÇK ile ilgili bir soru geldi. Ona cevap vereyim. Şu anda UÇK’ya bizi veren İsmail Konuk, Bilal Kısa, Harun Tekin, Paul Le Guen ve birkaç futbolcu daha var. 11 milyon aşağı yukarı. Transfer yapalım mı yapmayalım mı? Buna karar vermeliyiz. Yaparsak daha önceki seneler gördük. Maalesef garantisi yok. Bir başka soru da TFF altyapı gelirleriyle ilgili. 3 seneden beri hem başkanla konuştuk, hem de TFF yönetim kurulunda konuştuğum arkadaşlar oldu altyapı desteği ile ilgili. 3 seneden beri 5 kuruş para alamadık. En son Yıldırım başkanla konuştuk. Bakın milli takımlarda Bursaspor’un yetiştirdiği 4-5 futbolcu var. Gençlere önem veren kulüp kim, Bursaspor…

Türkiye’de alt yapıya önem veren kulüp kim, Bursaspor…

Diğer kulüplerden daha fazla hakkımız ve ihtiyacımız var. Bu işi artık lütfen bitirelim dedim. Ocağın ilk yönetim kurulu toplantısına koyacaklar. İnşallah oradan güzel bir meblağ alacağız.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ilk geldiğin sene 16 macta 25 puan yapmıştık para tutcam dedin dusuruodun kulubu akıllan artık madem yapamıcktın niye aday oldun

  25
  3
 2. Bu adamı bu kulübün başına saranlarda da bu adam ve zevatinda da Bursasporlularin çok ahı var. Hala “garantisi yok geçmiş dönemdeki transferleri görüyoruz” diyor. UÇK’daki dosyalar dediği dosyalar Harun hariç hepsi kendi çapsız transferleri. Kulübü borç batağına ve yönetilemez hale sokmaktan başka bir iş yaptığı yok. Bursaspor yönetimine son dönemlerde talip olan çoğu aday kendi kişisel PR çalışması için aday oluyor. Şehrin en büyük kitle örgütünün başına geçip ülkede gorusemeyeceginiz siyasi, bürokrat, ticaret adamı yok. Normalde kendi çaplarıyla hiçbiri o adamların muhatabı olamaz. Cefayi taraftar çeker sefayı bunlar sürer. Bunların şak şakcilari da büyük başkan naralari atarlar.

  14
  3
 3. Sana tabanca mi dayadilar yoksa illa baskan olacaksin diye…3 senedir hep son macta kümede kaliyoruz ama istatislikler diyor ki 3 sene oralarda dolasan sonunda gidyor asagiya..bilmiyorum tabii senin umurunda mi ? Bursaspor u Dortmund yapacagim diye geldin Sonic ortada…Transfer yapip parasini vermeyeceksen yapma zaten…Samet Hocayi da almissin kafaya düserse düssün Bursa bize ne gibi davraniyorsun..

  7
  1
 4. Adam altyapı oyuncularından gelecek olan 3-5 kuruşa kadar düşmüş :))
  Tam bi komedi ulen bu ali dede denen zevat, bu nasıl menem iştir böyle,
  Ne içiyo bu adam biri bana bunu söylesin, TFF’den gelecek altyapı çorbasıyla,
  Kulübü düzlüğe çıkartmaya uğraşıyo şaka gibi resmen

  5
  1
 5. Transferi çöp yaparsan garantisi olmaz zaten. 30 oyuncu alacağına adam gibi 3-4 tane alırsın, gençler ile harmanlarsın. Aldığınız adamlar yedek kulübesine zor girdi farkında mısınıZ?

  4
  1
 6. Ligde kritik bir durumumuz var düşme hattı ile makas 5 puan.Ligin ikinci yarısının çetin geçeceği belli.Genç futbolcularımızın stress altında nasıl bir performans vereceği meçhul.Eğer 5-6 milyon daha harcayıp 2-3 takviye yapmazsak küme düşme riski ile karşı karşıyayız.Allah göstermesin küme düştüğünde direkt Gaziantep ,Karabük,Eskişehir,Kocaeli ,Ordu,Sakarya ,Manisa’nın durumuna düşeriz.Çok dikkatli ve iyi araştırarak isabetli olarak eksiklerimizi gidermek zorundayız.

  2
  1
 7. Harunun borcunu nasıl ödemedin be adam resmenn cocugun parası cogu kişinin bogazından gecmişken para kazandırıp gitmişken ayıp değil mi sence yaptıgın?

 8. Yok başkan ya ben çok gerizekalıyım ya da sende çok sıkıntı var, 3 YIL içinde hiçbirşey yok, başarı istiyorum artık başkan başarı anlamıyorsun herhalde her sene alt tarafta takımımın olmasını istemiyorum, ust sıralara oynayan kasımpaşa gibi başakşehir gibi şampiyonluğa oynayan takım istiyorum, çok mu zor???

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu