U21 Takımımız Serdar’ı ziyaret etti

Bursa Acıbadem Hastanesi’nde tetkikleri devam eden Serdar Kurtuluş’u, A takım oyuncularımız bir an olsun yalnız bırakmazken, U21 takımımızın teknik heyeti ve oyuncuları Altyapıdan Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan, GGPO Sorumlumuz Adnan Örnek ile birlikte ziyaret etti.

SERDAR; “TAIWO SAKIN ÜZÜLME FUTBOLUN İÇİNDE BUNLAR VAR”

Serdar Kurtuluş’un talihsiz sakatlığı öncesinde ikili mücadeleye girdiği Nijeryalı genç oyuncu Taiwo, yaşadığı üzüntüyü dile getirerek Serdar’a geçmiş olsun dileklerini iletti. Serdar Kurtuluş ise genç futbolcuya üzülmemesi gerektiğini belirterek, “ Futbolun içinde olan şeyler. Kesinlikle kendini üzme Biran önce bu psikolojiden kurtul ve Bursaspor’a katkılı olmaya bak. Kesinlikle kötü niyetli bir hareket içerisinde değildin. Olacağı varmış. Her şerde bir hayır vardır. Artık biran önce sakatlığımın düzelmesini sabırla bekleyeceğim. Bende sizin gibi Bursaspor altyapısından yetiştim. Değişik duygular içindeyim. Beni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

MORALİM YERİMDE

Hastanede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serdar, çok şanssız bir sakatlık yaşadığını belirterek, “Şu an ödem yoğunluğu olduğu için detaylı bilgi veremiyorlar. Birkaç kez MR’a girmeme rağmen sonuç çıkmadı ama iyi düşünelim iyi olsun. Şu anki tedavi sürecim beklemek ve ödemin biraz çekilmesi. Ondan sonra izlenecek bazı yollar var. Ona karar vereceğiz. 3 gündür buradayım ve çok destek aldım. Arayanlar, ziyarete gelenler var. İlk gördüğüm andan itibaren çok farklı şeyler düşünüyordum ama bu destekle birlikte çok motive oldum, moral buldum. Başkanımız, hocamız sürekli yanımda oldular. Umarım iyi bir şekilde dönerim. Olan oldu, Allah beterinden saklasın. Belki şer görünse bile bizim için hayırdır. Bundan sonra en iyi şekilde nasıl dönebilirim ona bakacağım” dedi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu