U19 Gelişim Ligi: Adanaspor 2-6 Bursaspor

U19 Gelişim Ligi'nin 12. Haftasında Osman Yereşen Tesisleri'nde Adanaspor ile karşılaşan Bursaspor U-19 Takımı mücadeleden 6-2 galip ayrıldı.

Hakemler: Ramazan Boyraz, Abdülhamit Taşkın, Aziz Aras, Muhammet Kılıç

Saha: Osman Yereşen Tesisleri

Adanaspor: Eyüp Yılmaz, Ufuk Yüce, Cafer Çakmak, Cem Güzelbay, Sadık Kumlu, Engin Reşat Toğaçar, Murat Yener, Yasin Çiçek, Süleyman Tuğal, Armağan Davarcı, Hakan Eroğlu

Yedekler: Halil İbrahim Yılmaz, Yusuf Ekizoğlu, Adem Yusuf Yıldırım, Emir Gül, Nihat Toplu, Numan Nane

Teknik Sorumlu: İsmail Akbaşlı

Bursaspor: Talha Yakın, Eren Tunalı, Abdullah Tazgel, Kadir Yiğit, Kerem Kök, Barış Dalkıran, Alperen Şirin, Yusuf Kaan Özel, Hasan Sabri Karaca, Ömer Turan Görgüç, Samet Bozkurt

Yedekler: Sacit Eren Nasuh, Enes Öztürk, Ozan Resuloğlu, Deniz Dirk Knibbe, Hüseyin Said Keskin

Teknik Sorumlu: Ali Aköz

Goller: Murat Yener 4′, Yasin Çiçek 52′ (Adanaspor), Hasan Sabri Karaca 1′ 7′ 80′, Alperen Şirin 20′ 48′, Deniz Dirk Knibbe 85′ (Bursaspor)

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sabrimiz taşıyor! Hocam sana da hic yakismadi!? Namik – acalotse – bruno nasıl yedek olur kafamiz almiyor! Devre arasi ne calistiniz!?

  7
  2
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   ne hocası kardeşim,
   bunlar profesyonel, gel dersin gelir, git dersen gider. futbolcu ve antrenör parasına bakar.
   bir suçlu varsa birbirini tamamlamayan. bir birinin dilinden ve ruhundan anlamayan bu insanları bir araya getiren yönetim ve yönetime hala destek olanlardır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu