U19: Bursaspor 1–0 Kasımpaşa

Karşılaşmanın başlama düdüğünden itibaren rakibine karşı baskılı bir oyun oynayan Bursaspor 45. dakikada Çağrı Yağız Yasak’ın golü ile öne geçti ve karşılaşmanın ilk yarısı 1-0 Bursasporun galibiyeti ile sona erdi. Karşılaşmanın ikinci yarısında Bursaspor girdiği gol pozisyonlarından faydalanamayınca karşılaşma 1-0 Bursasporun galibiyeti ile sona erdi.

 

 

MAÇMETRE

STAT: Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri

HAKEMLER:  Süleyman Soyutürk, Erdinç Tufan, Osman Aslan, Habibe Yorgun

BURSASPOR:  Ataberk Dadakdeniz, Enes Atlas, Akif Emre Gönüllü, Ahmet Furkan Özcan, Ege Civelek, Ramazan Keskin, Burak Kapacak, Çağrı Yağız Yasak(84’Hürrem Akkuş), Faruk Güç, Görkem Özgür(65’Furkan Doğan), Halil Çöl(69’Hazaran Karaca)

Yedekler: Sabri Gündoğan, Hürrem Akkuş, Caner Demircan, Mehmet Tarla, Hazaran Karaca, Mücahit Haktan Karabulut, Furkan Doğan

Antrenör: Tunahan Akdoğan

Kasımpaşa: Muratcan Yıldız, Fatih Cin, Doğukan Doysal, Yiğit Gedik, Kaan Özkan, Emirhan Nevzat Aydın(41’Batuhan Kayıkçı), Aslan Mücahit Peçe, Gürkan Şentürk, Mustafa Ethem Erboğa(62’Metehan Terzi), Onur Erdem Alpaslan, Uğur Bilgin(34’Salih Yunusoğlu)

Yedekler:  Ömer Faruk Ay, Salih Yunusoğlu, Furkan Sadık, Batuhan Kayıkçı, Fırat Burak Boz, Metehan Terzi, Ali Akkuş

Antrenör:  İlyas Öztürk

Sarı Kartlar:  39’Burak Kapacak (Bursaspor)  , 81’Doğukan Dosyal, 83’Fatih Cin, 90+2’Salih Yunusoğlu (Kasımpaşa)

Gol:  45’Çağrı Yağız Yasak (Bursaspor)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu