TVF Spor Lisesi 0-3 Bursaspor Yüksekoba

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1.Ligi B Grubu’nda ilk dört içerisinde yer alarak play-off grubunu hedefleyen Bursaspor Yüksekoba, Ankara deplasmanında TVF Spor Lisesi’ne konuk oldu.

Filenin Timsahları Bursa’da olduğu gibi Başkent’te de rakibini 3-0 yenmeyi başardı. Ve yeşil-beyazlılar mücadeleyi 3-0 kazanarak üst üste altıncı galibiyetine ulaştı.

Ligin ikinci yarısına deplasmandaki 3-1’lik Pursaklar yenilgisiyle başlayan Bursaspor Yüksekoba, sırasıyla İB Kimya Ankara TED Kolejliler, Bartın Polisgücü, Bolu Belediyespor, Trabzon İdman Ocacağı, Anadolu Üniversitesi’ni yenmişti.

TVF Spor Lisesi ile Ankara Beştepe Salonu’nda karşı karşıya gelen Bursaspor Yüksekoba, ilk seti 7 sayılık üstünlükle 18-25 kazanarak setlerde 1-0 öne geçti. İkinci sette, hücum ve savunmada etkili olan, YarenVeraNikalinaAclan ile sayılar üreten Bursaspor Yüksekoba seti 25-17 kazanarak 2-0 öne geçti. Üçüncü sette, etkili blokları ve servisleriyle arayı açan Bursaspor Yüksekoba seti 25-10, karşılaşmayı ise 3-0 kazandı.

Bursaspor Yüksekoba Salı günü saat 17.00’de grubunun lideri Ankara Karayolları’nı konuk edecek. Yeşil beyazlılar bu maçı kazanması halinde ilk dört için umutlarını arttıracak.

Etiketler

“TVF Spor Lisesi 0-3 Bursaspor Yüksekoba” içeriğine 1 yorum atıldı.

Bir Cevap Yazın

Tüm alanlar zorunludur. Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Close