Tüylerim Diken Diken Olurdu!..

İBRAHİM KAŞ: "YENİDEN MİLLİ TAKIM FORMASINI GİYMEK İSTİYORUM"

Bursaspor'un son transferi İbrahim Kaş antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kampın güzel geçtiğini belirten İbrahim, yeni takımında mutlu olduğunu ifade etti. Daha önce Beşiktaş'tayken Ertuğrul Sağlam ile çalıştığını hatırlatan genç futbolcu, Sağlam sayesinde Milli Takıma yükseldiğini, hedefinde yeniden Milli Takım forması giymek olduğunu söyledi. İbrahim Kaş, "Ertuğrul hocamla yeniden Milli Takım formasını giymeyi hedefliyorum" dedi.

 

"SORUNLAR YAŞADIM"

İspanya'da ilk sezon forma şansı bulduğunu ancak ikinci sezonda Beşiktaş'a kiralık olarak gittiğini daha sonra yeniden İspanya'ya geri döndüğünde sıkıntı yaşadığını belinten yetenekli futbolcu, "Geri dönünce hocam ile sorunlar yaşadım. Çünkü oradaki hocam gitmememi söylemişti. Kısmet diyorum. Futbolda geçmiş diye birşey yok. Önümüze bakacağız" diye konuştu.

 

"SERT BİR YAPIM VAR"

Genelde stoper oynadığını ancak yeri geldiğinde sağbekte de görev alabildiğini ifade eden İbrahim Kaş, "Beşiktaş'ta da sağbekte görev yapmıştım. O bölgede uzun süre görev aldım. Sert bir yapım var. Defansa göre kendimi çabuk görüyorum. Disiplinli oynarım. Kolay kolay maçtan kopmam. Elimden geleni yaparım" şeklinde konuştu.

 

"BURSASPOR BÜYÜK BİR KULÜP"

Bursaspor'a gelmesinde, iki sezondur yakalanan başarının büyük payı olduğunu belirten genç futbolcu, "Ertuğrul hocamla daha önceden çalışmıştık. Telefonlarla görüşmemiz oldu. Ben de sıcak baktım ve transfer gerçekleşti. Bursaspor'un 2 yıldır elde ettiği başarıların herkes farkında. Şampiyonluk ve bu yıl oynanacak UEFA maçları. Bursaspor çok büyük bir kulüp. O yüzden de Bursaspor öncelikli tercihim oldu" dedi.

 

"TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLURDU"

Daha önce Beşiktaş'ta oynarken Bursa'ya geldiğinde taraftar atmosferinden tüylerinin diken diken olduğunu belirten İbrahim Kaş, coşkulu taraftarın önüne çıkmak için sabırsızlandığını ifade etti. İbrahim, "Maçlara çıkarken tüylerim diken diken olurdu. Heyecanlanıyordum. Şimdi o takımın formasıyla o sahada mücadele edeceğim. Şimdiden heyecanlanıyorum" şeklinde konuştu.

 

EMRE KOŞAK – BAD BLEİBERG / DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu