Turnuvayı iyi değerlendirdik

Şemsettin Baş hedeflerini yakalama açısında bu turnuvanın önemine dikkat çekti. Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu yineledi.

 

Turnuvada oynadıkları maçlarda gösterilen performanstan genel olarak memnun olduğunu dile getiren Baş, şampiyonluk parolası ile yola çıkan takımların hepsinin mücadele gücünün yüksek olduğunu vurguladı.

 

Şemsettin Baş, turnuvanın ardından şu açıklamayı yaptı; “Bu ligin şampiyonluk parolası ile yola çıkan takımları ile güzel bir turnuva oldu. Samsun maçının ikinci devresi ait kötü oynamadık. Dün Ormanspor maçında mücadele kısmında çok iyiydik. Bugün de hem savaşma hem de hücumdaki üretkenlikle adına iyi oynadık. Samsun maçının ilk yarısında da iyi oynamıştık. Tüm oyuncularımızı görmek adına, oyuncuları değişik pozisyonlarda denemek adına değişmeli oynuyoruz. Maçı kazanmaktan ziyade, oyuncuları kazanmak. Ne yapabildiğimiz takımca görmek adına yararlı bir turnuva oldu. Oynadığımız takımların hepsi savaşan takımlardı.  Emek koymayan takımlar bu ligde başarılı olamaz. Burada emeğinizi koyarsanız ancak o zaman kaliteniz ortaya çıkar. Yararlı bir turnuva oldu. Önümüzde 3 haftalık bir periyot var. Çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu