Türkyılmaz’dan ziyaret

Ziyarette Başkanımız Recep Bölükbaşı, Yönetim Kurulu üyelerimiz Dr. Yahya Bahadır, Alper Tunga Çevik, Sezer Sezgin ve Denetleme Kurulu Başkanımız Kamuran Şakir hazır bulundu.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, yönetim kurulumuza başarı dileklerini ilettiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “ Geçtiğimiz Genel Kurul’da başkan seçilmenizden dolayı hayırlı uğurlu olsun diliyorum. Kentimizin takımı Bursaspor’un başarılı olması Bursa’da yaşayan herkesi mutlu ediyor. Mudanya’da çok taraftarımız var. Bursa’mızın en güzel ilçesi Mudanya Belediye Başkanı olarak gücümüz ölçüsünde Bursaspor için elimizden gelen yardımı yapmaya hazır olduğumuz belirtmek istiyorum. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum dedi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve Mudanya Meclis Üyeleri Erdal Aktuğ, Akın Poroy’un  ziyaretlerinden dolayı duymuş oldukları memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Rekor bir katılımla yapılan 50.Genel Kurul’da rekor oy ile göreve geldik. Güzel bir kongrenin ardından yaklaşık 20 gündür çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşimiz kolay değil. Sizler de bizim gibi göreve yeni geldiniz. Bizlerde sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Bursaspor’dan herkes başarı bekliyor. Bu başarıyı elde edebilmek için iletişimin çok önemli olduğunu vurgulamıştık. Valimizden, Belediye Başkanlarımıza, vekillerimizden, işadamlarına, sivil toplum örgütlerinden taraftarımıza kadar birlik ve bütünlük içerisinde olmak için çalışıyoruz. Geçtiğimiz dönemlerde şampiyonluk yaşayarak insanları mutlu etmiştik. İnşallah yeniden insanları sevindiririz. Sıkıntılarımız var. Ekonomik anlamda beklediğimizin üzerinde rakamlar var. Bu sorunları birlikte olursak çözeriz” dedi.   

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu