Seleznov olduğu için Türkiye’ye gelmedim!

Yevhen Konoplyanka, yaz transfer döneminin son gününde ülkesinin takımlarından Shakhtar Donetsk'e imza atmıştı. Ukraynalı yıldız, Türkiye'ye neden gelmediğine yönelik bir soruya esprili bir yanıt verdi.

Zaman zaman Türk kulüplerinin kadrosuna katmak için büyük uğraş verdiği Yevhen Konoplyanka, yaz transfer döneminin son gününde Shakhtar Donetsk‘e imza atmıştı. Ukraynalı futbolcu, ülkesinde yayın yapan 2+2 kanalına verdiği röportajda Türkiye‘ye neden gelmediğine yönelik bir soruya esprili bir yanıt verdi.

29 yaşındaki sol kanat oyuncusu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Türkiye’de bir tane en iyi var, o da Yevhen Seleznov. Ama onunla nerede rekabet edebilirdim? Böyle bir ihtimal olmadığından rotamı değiştirmek zorunda kaldım.” ifadelerini kullandı.

Kaynak
Fanatik

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adam Seleznovu överken Bursaspor’u küçük duruma düşüren bir şey söylemiş. Sizde bunu haber olarak paylaşmışsınız !

  34
  48
 2. Çok komikmis kardes(!) Gül gül olduk yahu(!) Argo kullanmayı sevmem ama osur osur ipe diz her şeyi yayinlamazsaniz kalitenizin artacağını düşünüyorum.

  29
  6
 3. anlamsız bir haber ama bazı arkadaşların anlama problemi var burda bursaporla ilgili bir şey yok onunla nerde rekabet edebilirim diye çevirilen şey bizim 2.ligde olmamız değil onunla rekabet etme ihtimalim yok o en iyisi demiş

  15
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu