Türkiye – Hırvatistan maçı Bursa’da!

EURO 2024 elemelerindeki Hırvatistan maçını Bursa'da oynanacağı açıklandı.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi “EURO 2024 elemelerindeki Hırvatistan maçını Bursa‘da oynayacağız. Bursalılar‘ı şimdiden davet ediyorum. Hazırlansınlar, Milli Takımı canı gönülden desteklesinler.”

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @pinto yorumuna yanıt olarak

   Stad derken? Hani şu sırf adı Atatürk diye yıkıp yerine illet bahçesi dikipte,yerine yapmak yerine gidip acemlerde yapmaya başladığınız ama 12 yıl geçmesine rağmen bir türlü bitiremediğiniz,her maç kabeyi tavaf edercesine döne döne maça girene kadar heder olduğumuz,park problemi olan,maç günü trafiği kilit eden,bitti yalanı altında İnegöl’den otobüs otobüs AKP’li getirip yarım yamalak halde açtığınız ve hala da yarım yamalak olan,timsah görünümü kazandırılmaya çalışılmış ucube ve metruk yapıdan mı bahsediyorsunuz? İnşallah TFF bu kararından vazgeçer de daha fazla rezil olmayız.

   61
   52
   1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

    boşboş konuşmuşsun!oradaki tek hata stadı belediyenin yapmakta inat etmesiydi… türkiye şu anda avrupa stadlarıyla kafa kafaya geldi… altyapı mükemmelleşti ama senin gibi dar görüşlüler isminden dolayı diye yatıp kalkarsınız! birde bir hizmeti beğenseniz dicem ama gerek yok. aynısından paçanız yiyorsa siz yapın, ondan sonra konuşun! hem işte gözünüz yok hem konuşuyorsunuz! yol, köprü, tünel, baraj, fabrika, havalimanı, hızlı tren, helikopter, siha, gemi, füze vs ne yapsalar bir helal demediniz be! sorsalar bilimcisiniz öyle mi?hadi ordan!

    1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

     Fark eder mi? Bu ülkenin her noktası Atatürk. Üzgünüm nefes aldığın her an bu ismi duyacaksın,duydukça da çıldıracaksın!

     18
     5
   2. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

    bu stadın yerine ve mimarisine Bursalılar karar verdi. o dönem seçenekler de şunlardı.
    a- Atatürk stadı yerine yapılsın. ancak takım maçlarını 1-1.5 sezon dışarıda oynayacak. (bu kabul görmedi)
    b- Atatürk stadı yerine yerine yapılacak ama parça parça. yani tribün, tribün. (çok kişi takımı seyredemeyecek diye bu da diğeri gibi kabul görmedi)
    c- Yalova yolu üzeri de şehre çok uzak dendi.
    d- yer olarak acemler de karar kılındı.
    e- proje yarışması yapıldı, timsah figürü açık ara 1. seçildi. ve yapımına başlandı.
    diye hatırlıyorum.

    stadın ismine gelince.
    sevgili kardeşim, günümüz futbolunda, yani endüstriyel futbolda spor kulüplerinin en büyük gelir kalemi ”STAT İSİM HAKKIDIR!”
    bu anlamda bizim stadın bir ismi yok.
    kulüp ile ücrette anlaşıp parayı basan her kimse bu stada istediği ismi koyar.

    heee, illa ki ”ATATÜRK STADYUMU” diyorsak işte o zaman tüm maçlarımızı ful tribünlere kapalı gişe oynamak zorundayız.
    oynamalıyız ki, böylece Atatürk’e ve kulübümüze olan sevgimiz, saygımız ve samimiyetimiz ispatlansın.

    sonuçta peynir gemileri lafla yürümüyor…

    29
    4
    1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

     Stadı yapan dünya lideri RTE.Stada verilen isim fani olan Atatürk.
     Bu ülkeyi modern ülkeye çeviren RTE dır.Gündüz saat 12.30 da ışıklandırma olmayan tarla gibi cağ dışı stadlarda maclar izlediklerinizi ne çabuk unuttunuz.Bu gün ülkenin neredeyse her ilinde modern stadlar inşa etti büyük lider.
     Atatürkcüyüm diyenler 85 yıl heykellerden başka bu ülkeye ne hizmet verdiniz.Sadece Atatürkü istismar ederek milletten uzaklaştırdınız.Yapılan güzel eserleri Atatürkcüyüm diyenler kendileri yapamadığı için cıldırıyorlar

     9
     10
     1. @Petino yorumuna yanıt olarak

      değerli arkadaşım, bu cevap bana mı? yoksa genele mi?
      eğer banaysa demek ki kendimi doğru ve anlaşılır bir şekilde ifade edememişim.
      halbuki iktidar, Atatürk, ve onu tekeline alıp istismarda sınır tanımayan çakma Atatürkçülerle alakalı düşüncelerimiz tıpa tıp aynı…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu