Türk Hava Kurumundan ziyaret

Nizamettin Gökgürler yaptığı açıklamada Bursa Şubesi olarak Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulumak istediklerini ve kurum olarak her türlü faaliyette Bursaspor'un yanında olduklarını belirtti. Gökgürler,  Başkanımız Recep Bölükbaşı'nın tecrübesiyle başarıyı yakalacağına inandıklarını sözlerine ekledi. 

Başkanımız Recep Bölükbaşı yaptığı açıklama kentte oluşan sinerjinin artarak devam etmesini diledi. Başkanımız Bölükbaşı yaptığı konuşmada, “Genç Kanatlar’ı ilk defa görüyorum. Kendileri gurur duydum. Bizler Türk Hava Kurumu ile gurur duyuyoruz. Türkiye’nin lokomotif kuruluşu. Sizlerin ziyaretinizden onur duydum. Genel Kurul’da çok güzel bir teveccüh oldu. Oluşan bu güven ile birlikte omuzlarımıza yük bindi.  Genel Kurulun ardından kolları sıvadık. Sizlerin olan desteği bizlere güç veriyor. Biz bunun bilincindeyiz onur duyuyoruz. Başlangıçtaki gidişatın sürmesi lazım. Biz iyi niyetli çalışıyoruz. Özlenen tablo vardı. Biz 200-10 sezonunda şampiyon olduk. Bu fotoğrafta on binlerce insan vardı. Beklentiler çok fazla. Bizlerde dört dörtlük değiliz. Bizim de hatalarımız olacak. Tabii ki eleştirileceğiz. Zaman zaman hiç istemiyorum ama protestolarda olabilir. Tek bir takımımız var. Türkiye’nin en büyük şehir takımıyız. Başarıyı istiyoruz. Biraz şans ve tecrübe gerektiriyor. En kariyerli hocalarımızdan birisini Bursaspor’un başına getirdik. A Milli Takım’da Dünya 3.lüğü elde etti. Bursalılarda beğendi. Futbolcu arkadaşlarımız ile görüşmelerimiz sürüyor. Çok güzel bir stadyumumuz yapılıyor. Avrupa’nın en güzel stadyumlarından birisi olacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız recep Altepe’ye çok teşekkür ediyoruz.  Stadyumu bitirebilmek için çok çalışıyor. İnşallah önümüzdeki sezon stadyum bitecektir. Hep başarı hedefliyoruz. Bursa ve Bursaspor buna layık. Bursa’da her şey var. İhracatta Türkiye 2.siyiz. Turizm ile övünüyoruz. 17 tane sanayi bölgemiz var. BTSO ile övünüyoruz. İşadamlarımız ile övünüyoruz. Kentte oluşan sinerjinin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Yönetim ve bizim işimiz zor ama sizlerin desteği ile bu sorunları da aşacağımıza inanıyoruz. Genç kanatlar ileride büyüyecekler. Birçoğu bayan arkadaşımız. İnşallah Bursaspor yönetiminde ilerleyen dönemlerde bayanları da görürüz” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu