Turgay’a şartlı izin!

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Bursaspor’un, istediği yabancı golcü transferini gerçekleştirmesi halinde Turgay Bahadır’a izin vereceğini söyledi.

 

Umut Bulut’un Toulouse’a gitmesine izin vereceklerini belirten Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, bu eksikliği Bursaspor’un tecrübeli oyuncusu Turgay Bahadır ile doldurmak istediklerini söyledi. Yeşil beyazlı kulübün 27 yaşındaki futbolcuyu bırakmak istemediğini vurgulayan Şener, “Turgay,Trabzon Vakfıkebirli. Kendi evladımız. Biz ısrarla istiyoruz. Bu transferde önemli bir mesafe de kat ettik” dedi.

Başkan Yardımcısı Necmettin Aytekin’in, Ertuğrul Sağlam ile görüştüğünü belirten Sadri Şener, “Bursaspor şu an Turgay’ı bırakmak istemiyor ancak, istediği yabancı oyuncuyu transfer edebilirse, Turgay’a izin verecek” dedi. Yeşil beyazlı takımın anlaşma zemini aradığı Ceyhun Gülselam hakkında da konuşan Şener, “Ceyhun’a bir rakam teklif ettik, kabul etmedi. Kendisi bilir. Opsiyon hakkımız vardı kullanmadık. Ama pazartesi son kez görüşeceğiz” dedi

 

Yeni Dönem Gazetesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu