Turgay ve Volkan ile nikah tazeleniyor

Dış transferde hareketli günler yaşayan Bursaspor, iç transferde de İbrahim Öztürk, Kirita ve kaleci Yavuz Özkan ile nikah tazeledi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın önümüzdeki sezon da birlikte çalışmak istediği futbolcularla sözleşme yenileyen yeşil beyazlı ekipte, bir kaç futbolcunun daha sözleşmesinin uzatılacağı öğrenildi. Takımdan gönderilen futbolcular dışında, Arjantinli futbolcu İnsua ile sorunu çözüp takımdan göndermeyi düşünen Bursaspor'da, Trabzonspor'un ısrarla kadrosuna katmak istediği Turgay ile, transfer döneminin gözde ismi Volkan Şen'in sözleşme yenileyeceği öğrenildi.

SIRA TURGAY'DA

Sağlam’ın, Trabzonspor’un ısrarla istediği Turgay Bahadır ile sözleşme yenilenmesini istediği belirtildi. Mukavelesi 2012’de bitecek olmasına rağmen geçen sezon fazla forma şansı bulamadığı için gelen teklifler nedeniyle aklı karışan Turgay için teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın devreye girdiği öğrenildi. Çeşme’de tatilde olan Turgay Bahadır’ın da sözleşmesinin 2014 yılına uzatılması bekleniyor.

VOLKAN İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

2013 yılına kadar sözleşmesi bulunan takımın yıldız futbolcusu Volkan Şen ile mukavele yenilemek için görüşmelerin devam ettiği öğrenildi. Takıma önemli katkıda bulunanyıldız futbolcunun menajeri olan Engin Kırkpınar ile bir araya gelen yeşil beyazlı yönetimin, ufak pürüzlerin halledilmesi halinde Volkan'ın da sözleşmesini yenileceği belirtildi.

YAVUZ ÖZKAN: "REKABET OLACAK"

Bursaspor ile mukavelesini yenileyen genç kaleci Yavuz Özkan, sezon başından bu yana kulüple görüştüklerini ancak bunu sözleşmeye dökmediklerini ifade etti. Ligde İvankov'un sakatlığının ardından oynadığı 5 maçın kendisi için avantaj olduğunu belirten Yavuz, "Oynadığım 5 maç da benim için avantaj oldu. Hocam da memnun olduğunu söyledi. Ben Bursaspor'da oynamaktan ve gönül vermekten mutluyum. Taraftarı ve şehri seviyorum. Burası bana huzur veriyor. Gitmeyi hiç düşünmedim. Karşılıklı anlaşınca herşey güzel oldu" dedi.

Yeşil beyazlı taraftarlara da teşekkür eden genç file bekçisi, "Taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Bana destek oldular. İnanıyorum ki onların güvenini boşa çıkarmadım. Ligi en iyi şekilde alnımızın teriyle bitirdik. Önümüzdeki sezon için de mutlaka iyi bir kaleci alınacak. Avrupa ligine gideceğiz. Tabi ki rekabet olacak ve bu güzel. Bu rekabetin içinde, inanıyorum ben de sonuna kadar var olacağım. Geçen seneki gücümden iki kat daha fazla güçlü olacağım.

EMRE KOŞAK – BURSA / DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu