Turan Şen’le devam

Yeşil Bursa Başkanı Cem Öztürk, Turhan Şen'le yola devam edeceklerini söyledi. Öztürk 'Başkanımız Ali Ay'la da görüştük. Herhangi bir tasarrufumuz yok. Pilot takımımız için çok çabalıyoruz. Gece gündüz çalışıyoruz. İlerleyen süreçte iyi işler yapacağımıza inanıyorum' dedi.

Bursaspor’in pilot takımı Yeşil Bursa, Teknik Direktör Turhan Şen‘le yola devam kararı aldı. 6 hafta sonunda 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet alarak alt sıralara yerleşen yeşil beyazlılarda Turhan Şen’le yolların ayrılması gündeme gelmişti. Ancak Başkan Cem Öztürk, istikrardan yana olduğunu ifade ederek genç teknik adamın takımın başında olduğunu ifade etti. Başkan Öztürk şöyle konuştu:

BAŞKANLA GÖRÜŞTÜM

‘Pilot takımımız için çok çabalıyoruz. Gece gündüz çalışıyoruz. Ben istikrardan yanayım. Turhan Hocamızla devam edeceğiz. Başkanımız Ali Ay’la da görüştük. Herhangi bir tasarrufumuz yok. Ben hocamı çok seviyorum. Yalanı olmayan, düzgün bir insan. İnşallah uzun süre devam ederiz. Ben başarılı olmasını çok istiyorum.’

OLMAYINCA OLMUYOR

‘Takımımız istenilen sonuçları alamadı. Futbolun içinde bunlar var. Ben oyuncularımı, çocuklarım gibi seviyorum. Bazen olmayınca olmuyor. Ancak takıma güveniyorum. Gerekli konuşmaları tabii ki yapıyoruz. Futbol enterasan bir spor. Herşey dört dörtlük olmuyor. İlerleyen süreçte iyi işler yapacağımıza inanıyorum.’

Kaynak
Olay

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. basında yerine yeni gelecek hocaların ismi çıktıktan sonra devam kararı alıyorsunuz. şimdi futbolcu bu hocaya inanır mı? turan şen’in işi bu saatten sonra zor olur. ancak bir galibiyet serisi ile bu krizden çıkabilir.

  2. Yine kötü yönetim örneği
    Turan şen ile devam edilecekse bu basına “gidecekmi-gitmeyecekmi” diye yansımadan yapılır.
    Basın üzerinden Turan hocaya işaret vermek basitçe fitne dir.

  3. Aslında takım iyi futbol oynuyor çok şanssızlıklarda oldu mesela van maçında maç 0-0 iken 96.dakikada kaçırdığımız penaltı gibi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı