Tunay ve Barış yok, Sakho tedavi oluyor!

Spor Toto Süper Lig'in 26.haftasında Timsah Arena'da oynanacak olan Galatasaray maçının hazırlıkları bugün yapılan antrenmanla devam etti.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba gözetiminde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 20 dakika sürdü. Isınma hareketleri ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenman taktik çalışma ile devam etti.

Sakatlıkları bulunan Tunay Torun ve Barış Yardımcı takımdan ayrı çalışma yaparken hafif sakatlığı bulunan Sakho tedavi oldu Bursaspor yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürecek.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @MetinDincer16 yorumuna yanıt olarak

   Saivet beklentileri karşılayamıyor. Bunun bir sebebi Aytaç ve Badji’nin önünde tek başına yaratıcı orta saha olmaya çalışması. Haliyle yapamıyor. Orta sahada 2 yaratıcı oyuncu ile oynamak lazım. Elde sadece Saivet ve Furkan var. Hatalı kurulan kadro zorlanıyor. Saivet için eleştiri haklı ama çözümü gözükmüyor maalesef

   3
   2
   1. @Mert can yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım bu adam 6 numara oyuncusu. Samet Aybaba bu adamı 6 numarada oynatıyor mu da verim almayı bekliyorsunuz adamdan? Adamı 10 numaraya koyuyor, adam da doğal olarak bal yapmayan arıya dönüyor.

    Bunun yanında hocanın her oyuncuya pozitif bakması lazım. Sen o orta açamıyor, bu Türkçe bilmiyor diye adamı takımdan soyutlarsan adam da ben burada istenmiyorum der küser takıma. Önce insan ilişkilerini güçlü ve sıcak tutacaksın. Takım böyle olur. İletişimin olmadığı, araya mesafelerin konduğu bir ortamda takım diye bir kavramın olabilmesi mümkün değildir.

    3
    1
 1. tunayın bacağı koptu da tekrar mı diktiler kaç hafta oldu sakatlanan geri gelmiyor bak kubilay 4-8 hafta diyorlardı 2 haftada geri döndü

  16
 2. ya arkadas
  tunay evlat ne oldu ya
  mac başladı 1 ncı dakıkada sakatlandın
  SORDUK BILENLERE IYI ISINMADIGI İÇİN OLMALI DEDİLER
  HAFTALARDIR TAKIMIN EN İHTİYACI OLDUĞU GÜNLERDE ORTALARDA YOKSUNUZ
  GERÇEKTEN ÇOK YAZIK YA
  BU TAKIMIN SANA İHTIYACI OLDUĞUNU BİLMEZMİSİNİZ
  BU TAKIMIN ZORDA OLDUĞUNU ANLAYAMAYACAK KADAR APTAL DEĞİLSİNİZ
  LÜTFEN
  KENDİNİZE BAKINIZ BU TAKIMI BİRAN ÖNCE DÜZLÜĞEE ÇIKARINIZ

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı