Tunay Torun’u bonservisi alınacak!

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın köşe yazısıdır.

Yusuf Erdoğan’ın durumu merak edilebilir.

Samet Aybaba’nın da  kendisinden pek ümidi olduğunu zannetmiyorum.

Peki, Yusuf Başakşehir’e gider mi?.

Her ne kadar yöneticiler resmi bir teklif yok dese de, birşeyler yaşanacaktır.

Karşılığında Bursaspor’un isteyeceği isim Kerim Frei.

Ancak bir şartı daha var yeşil beyazlı yönetimin.

O da eleştirilen, tartışılan Tunay Torun’un bonservisini almak.

Biz belki memnun değiliz ancak gerek teknik kadro, gerekse yönetim, Tunay’dan ümitli.

Ben de duyunca şaşırdım ancak gerçek bu şekilde.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay başkan olduğu için inanırım bu habere. Tek seçici Parlak ayı da alır bu Tunay’ı gör bak. Çünkü bu heriflerin psikolojileri farklı çalışıyo. Aklı sır ermez onlara.

   3
   1
 1. ŞAKA MI YAPIYORSUNUZ ????
  TUNAY 90 DAKİKAYI ÇIKARAMAYAN VASAT ADAM
  CHEDJOU VE LATOVLEVİCİ İLE 1 YIL UZATIN YETER
  YİNE BAŞLAMAYIN ÇÖP TOPLAMAYA
  YUSUFUDA KERİM FİLAN ALINMASA BİLE BEDAVA VERİN GİTSİN DÜNYA KADAR MAAŞ ALIYOR

  43
  6
 2. Bir bonservis alıncaksa bu kesinlikle lima olmalı. Genç yetenekli iş yapıyor gelişiyor. Bir süre daha oynar sonra dünyanın parasını kazanırız. Geç kalmadan alın limanın bonservisini

  28
  1
  1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   Lima iyi futbolcu bonservisi alinmali ancak 2.5 milyon euro. Tunay in bonservisi 300-500 bin euroya veya elimizden yusufu cikartirsak ona karsilik filen alinacak heralde. 2 sini karsilastirmaya gerek yok, cok farkli rakamlar

   8
   1
 3. alınacaksa eğer chedjou alınmalı ayrıca latovleviciyle gene 1+1 yıllık anlaşılabilir ve kiralık olan lima nin bonservisi düşükse alabiliriz ileride lima iyi paraya gitme şansı çok yüksek

  14
  1
 4. Futboldan anlamadıkları bu kadar belli işte.Adamlar kurnaz.Gazlamaya çalışıyorlar bitik topçuyu.Allah sonumuzu hayır etsin.

  8
  1
 5. Yusafa karşılık kerim frei ve Tunayi alırsa Ali Ay ilk kez bir transferde başarılı olmuş derim. Ama Başakşehir Yusuf’u alacak kadar vixyonsuz değil.

 6. Tunay, olsada olur olmasada olur türünde adam.
  Yetkili ben olsam para verip almam. Zaten kulüp bu şekilde borçlanıyor.
  Kerim Frey yusuf tan sonra başka bir bomba!
  Bazen Samet hocayı anlamıyorum. Saiveti bilerek ve görerek nasıl aldı?!!

  4
  4
 7. AciZ ve parasızsınız biliyorumda tunayı alacak kadar mı?
  Beni yıldırdı bunlar artık.
  Yok’um diyorum

  2
  1
 8. Bursaspor’un son 3 yılını filme çeksek Oscar ödülü bile alırdı. Filmin adı da “Bursaspor: Bir Efsanenin Çöküşü”. Daha 3 sene evvel Dzsudzsaklar’ın Stochlar’ın top koşturduğu takımda şimdi Tunaylar Barışlar Aytaçlar top koşturuyor. Bu gidişle seneye de 17-18 yaşındaki Berkecanlar, Umutlar top koşturacak herhalde.

 9. Gönderilmesi gereken ve taraftarında gitmesini istediği futbolcuları gönderip bu takıma sahip çıkın!! Uzatın sözleşmeleri 2022 ye kadar bakın şampiyon oluyormuyuz olmuyormuyuz… 1 veya 2 takviye yapın her transfer döneminde yeni takım kurarmışçasına 7-8 oyuncu almayın artık… “ ve ekliyorum ; sezonun ilk haftalarında oynadığımız dikine futbolu 90 dakika rakip sahaya yüklenen, bindiren, şut çeken takımı istiyoruz !! Topu boş boş sağa sola döndürüp zamana oynayan takımı değil.”

 10. Tunayın bonservisini almak komedi tamam da daha büyük ve komik olan ; bizimkiler elleri kuvvetliymiş gibi kerim frei istiycek bide yetmiyomuş gibi tunayın bonservisini ahahahahahaa. Lan yusuf sen neymişsin be… ahahaha çok güldüm habere çoookk kerim frei yusıf takası ahahaha

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu